SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to prawda że suplementy to lipa? a wynalazków typu Storm i inne bajery nie warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6367
Obawiam się że czołowa kulturystyka bierze BCAA saa i czasami białko WPC nic wiecej przykro mi to prawda. oni krytykują suple przynajmniej jak szczerze pogadałem z dwoma. w cztery oczy bez marketingu

a i jeszcze jedno podobno Głuchowski tylko 4 razy w życiu robił coś takiego jak odblok przy HCG czy chlomidach ogólnie oni się nie odblokowują organizm sam się odblokuje a osłonki bez recepty typu omega 3 magnez żeń szeń witaminy wyciąg z pokrzywy ess... fotrte mało warto a działa farmakologia tylko czyli osłonki ale na recepte

Białko ?? po co przecie z diety lepiej wchłanialne
kreatyna mono? - przecie podchodzi wodą. znikome efekty.
Stacki kreatynowe? działają tak jak zwykły mono większy komfort treningu bo coffeina węgle są w nich trochę aminokwasów a cena nie równa się jakość
BCAA - warto.. dobry anty katabolik a Leucyna nakręca biosyntezę białek wg badań

Wiem jedno przy słabym genie nie ma szans na w miare jaką masę i przy tym dobry wygląd.

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 22:25:26

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 22:33:10

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 22:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10085
skoro brales koks to powinienes wiedziec ze:
http://www.sfd.pl/cala_prawda_o_hcg_-t734437.html
http://www.sfd.pl/SZTUCZKI,_TRIKI_W_BODYBUILDINGU-t380327.html

aktualnie Sponsoruje kilku kulturystów i sobie nie wyobrażają bez hydroizolatu lub izolatu po treningu lub po przebudzeniu
Jeden nie znosi ryb i w tym wypadku ratuje sie 3-6-9
Wszyscy używają supple czym zastapisz szybkie bialko Np iso/hydro jakim posilkiem zanim twój organizm to przetrawi ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173449
Siejesz straszne herezje jedna za drugą.

Odżywki to podstawa w ekwipunku każdej osoby zajmującej się kulturystyką, w tym zawodowców.

Saa to nie wszystko. Są suplementy które działają, są takie które nie działają a i są takie które działają nie na wszystkie osoby.

Niemożna tego wszystkie wrzucić do jednego wora i powiedzieć że je "be".

Co do tych wspomnianych procentów. Jak to trafnie ujął Kai Greene w jednym z wywiadów dla Muscular Development " wiele osób pyta ile procent jest zasługą diety, ile zasługą treningu, mówiąc krótko dieta to 100% do sukcesu, lecz trening to zupełnie inne 100% "

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6367
Omega 3 faktyczne dobra ale ryby lepsze. dużo wyższa jest wartość biologiczna suple wychodzą tylko taniej niż naturalne jedzenie. Widzę że na fotach każdy to samo pisze a na żywo tacy co mają po 55 cm na żyle co innego mówią w cztery oczy przestrzegali mnie ponoć przed tym co ja brałem z saa tyle co pies napłakał ale czysty mięsień poszedł a nie przeważnie woda. Trening jest bardzo ważny bez niego nie będzie żadnej sylwetki ani mikro uszkodzeń stymulacji i odbudowania mięśnia chyba że złoty gen

szczerze jedyne co czuje z supli to
mono - ale podchodzę wodą
geranamine- bez sensu brać i się sztucznie pobudzać a żadnych efektów
bcaa- regeneracja lepsza dobry anty katabolik
nad AAKG się zastanowie jeszcze
białko- owszem ale jak nie da się rady dostarczyć 2,5g na 1 kg masy w dniu

no właśnie mnie ten izolat bardzo ciekawi jedni mówią że są to białka przerobione.. i koncentraty bardziej wartościowe jednak że wchłaniają się dłużej sporo lecz czy to ma jakieś znaczenie skoro okno anaboliczne po treningu to mit?? myślę że nie

Odżywki to podstawa w ekwipunku każdej osoby zajmującej się kulturystyką, w tym zawodowców.
re:
Dieta + Trening + saa to podstawa ekwipunku zawodowców przede wszystkim odżywki piją przed kamerami dla picu ja tak słyszałem

ok temat zakończony pozdrawiam

a tak w ogóle szczęśliwego nowego roku! :)

Zmieniony przez - djraper w dniu 2012-01-01 00:18:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Połączenie Thermal Pro- Aminokwasy i Białko

Następny temat

jaka najlepsza przed treningowka

Zestaw 1