SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to prawda że suplementy to lipa? a wynalazków typu Storm i inne bajery nie warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2751

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Witam mam takie pytania ostatnio przejrzałem badania naukowe badań suplementów itp. wychodzi na to że z Suplementów typu

ZMA
Tribulusy
HMB
jabłaczany kreatyny estery itp. z wyjątkiem mono
L-karnityna


nie warto kupować..
a podobno działają
mono czyste
cofeina/efedryna
BCAA aminy.
białko


Tak więc mam takie pytanie co odnośnie No-bosterów nie znalazłem na ten temat żadnego artykułu czy warto kupować czy ta pompa schodzi czy faktycznie daje efekt anaboliczny?

i teraz mam na poważnie pytanie mam nadzieje że odpowie mi ktoś obeznany :) bo ogólnie biorę suplementy od dawna już fakt słabe to są efekty czy Kreatyne warto kupować na czystą masę mięśniową czy woda co mnie zaleje otem zejdzie?

szkoda mi wiecznie wydawać kase bez użytecznie i ostatnio doszły mnie głosy że staki typu

Detonator
Napalm
Storm
i inne wynalazki są od wszystkiego i zarazem od niczego

jak ktoś chce więszą pompę weź więcej czystej argininy i połącz to z mono itp. czy to prawda? że to tylko nabijanie kasy suplom?

pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Omega 3 faktyczne dobra ale ryby lepsze. dużo wyższa jest wartość biologiczna suple wychodzą tylko taniej niż naturalne jedzenie. Widzę że na fotach każdy to samo pisze a na żywo tacy co mają po 55 cm na żyle co innego mówią w cztery oczy przestrzegali mnie ponoć przed tym co ja brałem z saa tyle co pies napłakał ale czysty mięsień poszedł a nie przeważnie woda. Trening jest bardzo ważny bez niego nie będzie żadnej sylwetki ani mikro uszkodzeń stymulacji i odbudowania mięśnia chyba że złoty gen

szczerze jedyne co czuje z supli to
mono - ale podchodzę wodą
geranamine- bez sensu brać i się sztucznie pobudzać a żadnych efektów
bcaa- regeneracja lepsza dobry anty katabolik
nad AAKG się zastanowie jeszcze
białko- owszem ale jak nie da się rady dostarczyć 2,5g na 1 kg masy w dniu

no właśnie mnie ten izolat bardzo ciekawi jedni mówią że są to białka przerobione.. i koncentraty bardziej wartościowe jednak że wchłaniają się dłużej sporo lecz czy to ma jakieś znaczenie skoro okno anaboliczne po treningu to mit?? myślę że nie




Odżywki to podstawa w ekwipunku każdej osoby zajmującej się kulturystyką, w tym zawodowców.
re:
Dieta + Trening + saa to podstawa ekwipunku zawodowców przede wszystkim odżywki piją przed kamerami dla picu ja tak słyszałem

ok temat zakończony pozdrawiam

a tak w ogóle szczęśliwego nowego roku! :)

Zmieniony przez - djraper w dniu 2012-01-01 00:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
djraper
bo ogólnie biorę suplementy od dawna już fakt słabe to są efekty


Wiesz co to jest dieta i do czego służą suplementy ?

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
bez sensu nie tak brzmiał temat.

Dieta jest trochę przereklamowana podsumowując 7 lat doświadczenia
ważna jest jakość treningu zmiana progresja regeneracja dieta owszem ale nie ma sensu bawić się w wyliczanki czekam na odpowiedź odnośnie suplementów które ponoć nie warto w ogóle kupować

bo szczerze dochodzę do wniosku że liczy się tylko

Gen
saa
a suple to są jaja i nabijanie w butelkę (chciałbym się mylić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Autorze cm w łapie nie są wyznacznikiem wiedzy a Ty takowej podstawowej nie posiadasz mówiąc że dieta jest przereklamowana.
Dlaczego kulturyści sięgają najczęściej po saa ? Ponieważ wykorzystali już swój potencjał genetyczny, dieta nie pomaga i suple też wiec czas na coś mocniejszego.

Mówisz że masz 7 lat doświadczenia a twoje pytania są na poziomie 2 miesięcznego stażu.. Może masz 7 lat stażu ale wiedzy na temat suplementów nie masz za grosz dlatego nie "działają" na ciebie.
a suple to są jaja i nabijanie w butelkę (chciałbym się mylić) - mylisz się, działaja tylko trzeba umieć je wykorzystać( oczywiście są takowe niedziałające jak np. HMB)

Nie odpisuje na gg

Zmieniony przez - Danieloooi w dniu 2011-12-31 20:17:02

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
Wyjaśnij mi więc panie z chyba 0 wiedzą te badania naukowe oto link

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=948

czy ktoś mądry szczerze odpisze?

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 20:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
794511* 20:18:15
powtarzasz wszystkich
794511* 20:18:20
co pieprzą na forach ścieme
794511* 20:18:24
że dieta taka ważna

Prosze o komentarz "ekspertów" tego działu co napisał człowiek (djraper) z 7 letnim stażem..

Chcesz przyrostów to zmień dział na "doping" i tyle jak ci dieta i odżywki zbedne

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
re:
Wiesz chodziło mi o to że 70-80 % suckesu to dieta.. ja miałem namyśli wyliczanki co do grama a mi chodzi o robienie czystej masy mięśniowej bez tłuszczu stosowałem carb cycling i inne bajery tłuszczowej oczywiście było dobrze lecz masa nie ruszyła do przodu specjalnie tylko jak zmieniałem treningi i bawiłem się planem a dieta ta sama


dzięki za linki :)

ostatnio rozmawiałem z kilkoma kulturystami którzy ciekawych rzeczy się nasłuchałem i dlatego założyłem ten temat.
Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 20:31:44

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 20:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie da się wyliczyć według mnie co ile ma procent wpływu na sukces w kulturystyce . Jak wy to wyliczacie ? Kalkulatory jakieś macie

Miłej lektury .


Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-12-31 20:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
To akurat jest racja
obecnie zastanawiam się czy białko warto kupywać z diety dużo lepsza wchłanialność białka jest i lepsze efekty widzę

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 20:40:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
djraper

obecnie zastanawiam się czy białko warto kupywać z diety dużo lepsza wchłanialność białka jest i lepsze efekty widzę

Zmieniony przez - djraper w dniu 2011-12-31 20:40:38

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie Suple służą do uzupełniania diety a nie do jej zastempywania. Masz kolegów kulturystów ktozy nie pija supli np.bialka, Nie wydaje mi sie Tacy kulturyści nie istnieją Albo jest ich kilku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Połączenie Thermal Pro- Aminokwasy i Białko

Następny temat

jaka najlepsza przed treningowka

WHEY premium