SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest dobre??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ja uwazam ze za młody jestes
pasa nie uzywaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
czyli przysiadów nie robić zastapić je hack przysiadami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Moim zdaniem plan do bani !!! Z martwego ciągu w tym wieku zrezygnuj !!! Ćwiczenia w poniedziałek , wtorek też nie za ciekawie to rozplanowałeś , powinneś ćwiczyć 3 dni w tygodniu najlepiej systemem poniedziałek , środa , piątek . Plan zrób tak aby czas treningi nie przekraczał 60 minut (nie będę pisał ci planu bo na forum jest tyle planów na masę ,siłę , rzeźbę do koloru do wyboru , że nie ma sensu). No i to co słysząłem od Andrzeja Brzezinskiego "30 minut po treningu dla organizmu i mieśni jest najważniejsze w ciągu tego czasu trzeba spożyć odżywkę ... , do 30 minut później komórki mięśniowe zamykają się i już jest nieistotne czy to jest 35 minut po treningu czy godzina ważne jest aby zaraz po treningu to wypić ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z niczego nie rezygnuj
pogadaj na prv z wodynem
i tyle
wszystkiego sie dowiesz, poza tym ze oczywiscie nie mozesz robic 2 dni treningowe 5dni przerwy bo jestes zbyt slabo wytrenowany zeby podolac

pzdr

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
FU a ten trening WODYNA moge stosować czy za ciężki dla mnie ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
???? i przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
bardzo proszę o odpowiec sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Moim zdaniem za wcześnie na trening z obciążeniem. Wiem, że teraz jest taka tendencja, że nawet 12 latkowie robią martwe ciągi - niemniej jednak nałozone kiedyś ograniczenia wiekowe dotyczące treningów z obciążeniem miały swój sens i dlatego zalecałbym ostrożność. Pamiętaj, że jeśli za jakiś czas pojawią się u ciebie problemy ze zdrowiem - to będą to wyłącznie twoje problemy - a nie osób, które teraz radzą ci byś się niczym nie przejmował tylko ostro targał złom.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5801
krzychu wiem o tym że ja je bende miał ale kożystam z życia ile sieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wiesz, poki masz leb na karku to nie widze problemow
robienie martwego ciagu bez obciazenia czyli wolne wznosy gornej polowy ciala
lub wolne przysiady bez obciazenia nie wyrzadza ci krzywdy
o ile nie wpadniesz na glupi pomysl i nie zaczniesz robic tego ze zlomem w dloniach nim opanujesz technike
bo z doswiadczenia wiem, ze zazwyczaj tacy mlodzi goscie nie maja zadnego panowania ani nad wlasnym cialem ani tymbardziej nad ciezarem
ba, dotyczy to raczej szerokiej rzeszy poczatkujacych typu "bo ronnie coleman powiedzial we flexie ..." co robia sobie krzywde przychodzac na silownie i zakladajac ile wlezie nie potrafiac zrobic poprawnego ruchu (o gosciach ktorzy robia martwy ciag majac plecy jak paląk nie wspomne - az strach patrzec jak ktos ciagnie ciezar w gore poprzez prostowanie garba)

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBNA POMOC!

Następny temat

Prośba o ułożenie planu

WHEY premium