SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to Polska czy to wyspy, kurczak zawsze jest soczysty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
to że widziałem się z nim :) tylko już po vlcd, podładował i wracał spowrotem na vlcd bo czuł się na tym poprostu dobrze.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No jak masz wrażenie że każdy cie w chooja robi no to twoj problem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no bo byłem na tym długo, i nie chce mi się wierzyć że ktoś czuje się dobrze w takim stanie, no po prostu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
był temat i ludzie pisali odczucia na vlcd. Ja tez się nie czułem tak źle bo pierwsze ładowanie było po 2 tygodniach ponad. Ale po tym ładowaniu już było coraz gorzej, załamki mnie łapały jakieś ,hipki chvje muje.. I miesa poszlo sporo

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
każdy sę czuje dobrze na tym na czym jest, nawet może w to sam wierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Może, nie będę się kłócił i próbował cię przekonywać, popytaj, zapytaj milczexa on jest specem w tym temacie, on prowadził pare osób pisał jak mają robić ładowania itp żeby wszystko się kręciło.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ja tam wiem swoje, bo sprawdzałem na sobie, i to dłuuugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
po 3 dniu tez sie czulem doskonale tak do konca 3 tyg. pozniej zaczely sie problemy ktore trwaly pol roku. a vlcd lecialem tylko 4 tyg. pozniej lecialem low carb ale na wyzszym poziomie kcal. z ciekawosci na tydz zminilem na low fat z ta sama kaloryka i to byl najgorszy tydz mojego zycia. zamula apatkia mega napady glodu podlanie i straszny regres wizualny.

Kaziu zrozum nie kazdy jest Toba i nie kazdy reaguje tak samo jak Ty. ale co do faktu ze vlcd to gowno i syf sie akurat zgadzam w 100%.
i bledem jest myslenie ze im mniej fatu tym lepiej wg mnie dla wspomaganych musi byc 30 gr dla naturali 50gr chyba ze ktos chce sobie zniszczyc gospodarke lipidowa samopoczucie skore wlosy i jeszcze bardziej popieprzyc hormony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
chcecie to nawet świeżym powietrzem żyjcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
coś chyba trzeba pomyśleć o przerwie, bo za bardzo wk***iony chodzę ostatnio nie polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

serek wiejski

Następny temat

Pizza wysokobiałkowa lowcarb

WHEY premium