SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to Polska czy to wyspy, kurczak zawsze jest soczysty

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
mi też chodziło właśnie o fanów, hurr durr mma, a w gimnazjum kibluje i piwo pije na lawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Nie jeden dzisiejszy zawodnik ksw badz innych gal w przszlosci bili sie po lasach, albo robia to dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
nie tylko KSW ale i UFC.
Zreszta co to komu przeszkadza i kogo to obchodzi ze ktos sie umawia i bije gdzieś w lesie... tego to ja juz wogole nie zrozumiem, chcą to to robią i już

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Kazdy lubi co innego i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29659 Napisanych postów 63031 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902958
jeden Kazik hipster zakumal o co chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no mnie mma nie kręci, kręciło jak miałem ze 12 lat, wtedy to chyba byłyu turnieje k1? tak samo jak hamerykański wrestling, a potem stało się modne, i mi przeszło pamiętam jak się siedziało po nocy i oglądało jak typy leją po mordach żeby mama nie widziała przypadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29659 Napisanych postów 63031 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902958
co do tego lania sie w lesie po mordzie to tez ciekawa historia.od razu wiadomo ze to intelektualna elita narodu daje sobie w pysk dla rozrywki bo jak wiadomo studia prawnicze czy lekarskie sa dosc nudne i trzeba sie od czasu do czasu w kulturalny sposob rozerwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
k1 to formuła kick boxingu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Mma w Polsce jest mlode fakt.. za malolata to boks praktycznie tylko ogladalem, czasy goloty i tysona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Mumin222
co do tego lania sie w lesie po mordzie to tez ciekawa historia.od razu wiadomo ze to intelektualna elita narodu daje sobie w pysk dla rozrywki bo jak wiadomo studia prawnicze czy lekarskie sa dosc nudne i trzeba sie od czasu do czasu w kulturalny sposob rozerwac



zarówno Ci niższych lotów intelektualnych jak i wymienieni przez ciebie prawnicy to robią

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

serek wiejski

Następny temat

Pizza wysokobiałkowa lowcarb

WHEY premium