SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak mozna??????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie.Na treningu robie klatke z tricepsem czy moge po tym zrobic jeszcze brzuch(intensywnie)?????Czy nie wplynie to jakos negatywnie na rozwoj tych wczesniejszych???...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
jeżeli robisz brzuszki urzywając tricepsów czy klaty to zaszkodzi. heh.
Cwiczenia brzucha nie zaszkodzą mięśniom latki czy tricepsó.
Nie oddziałują na siebie. ćwicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak. ale chodzi mi o to ze jest to dodatkowa partia miesni.wpłynie to na wydluzenie czasu treningu i czy to nie jest juz za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to dodatkowa partia mięśni,ale ona nie uczestniczy bezpośrednio w treningach klatki czy trica wiec swobodnie mozesz je ćwiczyć.Chyba oczywiste ze jeśli dorzucisz kolejną grupę miesniową do trenowania to objętość trenigu wzrośnie i sesja treningowa sie wydłuży.POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
chasland17
przestań z łaski swojej wypisywac bzdety

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
bezoka

witaj chętnie pomożemy, ale daj

coŚ o sobie zanim zapytasz o radę wg tego szablonu:

dzięki informacjom, kóre podasz będzie można od razu przejść do konstruktywnej i konkretnej pomocy w twojej sprawie.

1.ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzežba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzežbę...???
4.podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

jeżeli gdzieŚ już odpowiadałeŚ na te pytania- wklej proszę linka od odpowiedzi

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Michaił, jakie bzdety???!!!!!

Przecierz napisałem w żarcie, że tricepsy i klatka pracują przy brzuszkach.
dodałem na końcu "hehe".

Przecierz można ćwiczyć brzuch codziennie!!!
Każdy tak robi (a jesli ktos nie wierzy to moze uwierzy wielkim zakupom Mango gdzie Pudzian i Dymek reklamują super extra hiper fliper mixter HIT - przyrząd do ćwiczen brzucha). HEHEHEHEHEEHEHEHEHEH!!!!!! (napisałem HEHE)

Michaił, a ty po co wstawiasz pytania o staż, możliwosci itd, skoro gosc pyta sie tylko o to czy brzuszki nie spowodują nocowania na siłowni lub przeciązenia organizmu!!! sory, jestes guru, ale mnie troche z rownowagi wyprowadziłes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Co co???

Po co takie "co"??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
dla jaj.
dlaczego mnie gasisz i tym podobne?
A propos to dlaczego kasyujesz moje wypowiedzi? Musićie jakis limit wyrobić tygodniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Gdzie Ci znów kasuję??
Po co zaśmiecasz posta jakimś "co"

CO???

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biłgoraj - jaka siłownia najleprza??

Następny temat

Mało na barki

WHEY premium