SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy pozostal mi juz tylko DOPING?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Ew. granica genetyczna już się pojawiła i nie pęknie. 12 lat to w cholerę czasu więc to też jest opcja, nie do przeskoczenia metodami naturalnymi jednak.

Zaproponowałbym trening HST, w tym szczególnym przypadku z priorytetem na przysłowiowego bica, ponieważ nie pozwala on na pełną regenerację mięśnia w czasie cyklu co zapewnia brak jako takiej stagnacji podczas cyklu.

Wylicz najlepiej zapotrzebowanie kalorycznie dokładnie i skrupulatnie ze wzoru podanego przez Ellisa ( znajdziesz w.g. pseudonimu w szukajce ). Po przekalkulowaniu kcal możesz spokojnie dojrzeć jakieś niedociągnięcia w diecie, jeśli są.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
odp.1 do "masarnie"

widze ze kolega obeznany w sprawach dopingu przy stazu 3 lat 44 podam przyklad. moj kumpel po cwiczeniu na sucho podobnie jak ja ok. 9 lat doszedl do prawie 47 w lapie oczywiscie przypominam ze jestesmy w miare wysocy i typ szkieletorow wiec takim trudniej jest cokolwiek osiagnac. wracajac do tematu to chcialem powiedziec ze po zapodaniu jednego cykla moim zdanie przesadzi jak na pierwszy raz bo cykl trwal prawie 2 miechy podskoczyl o 7 kg i prawie 3 cm wiecej w lapie oczywiscie dieta do tego i suple. bylem w szoku jak kolo rosnie w oczach.teraz jest juz po drugim cyklu i szykuje sie do nastepnego na pazdziernik. jest wielki.ma ponad 51 w lapie. wiec kusi mnie jak cholera.

odp.2 do "kogain"

tak jak juz pisalem wczesniej. jest to dla mnie dieta odpowiednia bo gdy dozuce jeszcze kcal to rosnie mi oponka.musialbym do tego cwiczyc aerobiok lub biegac,ale to raczej w budowaniui masy mi nie pomoze. obliczenia kaloryczne przerabialem juz 100000 razy. mam wszystko na poziomie. powiem tak moje zdanie jest takie ze jakby mozna bylo sie wypakowac do dobrych rozmiarow bez dopingu to jaki sens bylby ichg sprzedazy? miesnie rosna do pewnego momentu a potem stop! przez 12 lat sie mordowalem na sucho chodz nieraz mialem ochote siegnac po doping,ale jakos wytrwalem. po uplywie czasu widzte ze juz tylko doping mi pozostaje zyby osiagnac swoj cel. zaznaczam ze jesli chodzi o doping to tylko z pewnego zrodla i oczywiscie z glowa i po konsultacji z lekarzem. hm...czas pokaze

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
zrobisz jak zechcesz, zreszta mysle, ze to jest naturalne, wczesniej czy pozniej kazdy kulturysta siega po doping - takie moje odczucia. Powodzenia i zeby 5 pak w lapie peklo ! Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Ja bym jeszcze spróbował treningów wyrywających ze stagnacji. 2 miesiące warto zainwestować zanim się wkujesz.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1635 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99723
Tito27 wyslalem tobie maila z moja propozycja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugie śniadanie

Następny temat

Dietaaa do sprawdzenia

forma lato