SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy obniżamy ograniczenie z 30 na 10 minut?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4735

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propozycja Mateo, by zmniejszyć czas wysyłania artykułów to chyba wielki sukces Forumowiczów, Moderatorów i Administracji w dążeniu do wyplenienia łobuzów zaśmiecających forum. Skoro jest propozycja skrócenia czasu o 2/3 to rozumiem, że na forum jest o 2/3 mniej śmiecących łobuzów. To duży sukces, gratulacje!
Pozwalam sobie na tę małą zgryżliwość, gdyż denerwuje mnie, że prawdziwe, komercyjne względy wprowadzenia ograniczenia w wysyłaniu art. są zasłaniane, ukrywane pod parawanem śmiecących łobuzów. No bo przecież, co wynika z każdej wypowiedzi w tym temacie, powodem ograniczenia jest zmobilizowanie wręcz zmuszenie użytkownika do uregulowania abonamentu, a nie ochrona forum przed łobuzami. Tylko po co taki parawan?
Forum, w szczególności sposób jego prowadzenia i struktura organizacyjna, stoi na tak wysokim poziomie, że można sobie w zupełności darować taką swego rodzaju obłudę. Zresztą jaki jest cel takiego przekłamania, przecież opłata za użytkowanie i korzystanie z dobrodziejstw forum jest jak najbardziej uzasadniona i wskazana. Należy więc, moim zdaniem zrezygnować z komunikatu o śmiecących łobuzach i zastąpić go otwartą, prawdziwą informacją o powodach ograniczenia.
A swoją drogą taki sposób mobilizowania użytkowników do uregulowania abonamentu jest wielce inteligentnym i zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. I za to - już bez najmniejszej ksztyny złośliwości- składam szczere gratulację. Mnie przynajmniej, choć dotąd się temu opierałem, skłania do dokonania zakupów w sklepiku forumowym (czekam tylko na uzupełnienie asortymentu).
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwaga faktycznie zgryźliwa...
Jednak ja uważam, że komunikat jest prawidłowy.
Może trochę bezczelny, ale na prawdę mieliśmy tu swojego czasu problem z zaprowadzeniem porządku, bo każdy nowy użytkownik zaraz leciał po działach i wysyłał nierzadko same bzdury. Jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia i nie ma zamiaru się "wyżyć" na forum, ale poprowadzić ciekawą konwersację, to z pewnością zrozumie treść komunikatu.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
MaTEO Daj mi odpowiec na to pytanie. Z checie bym cos zamowil tylko, ze mieszkam za granica mam 16 lat i nie mam worka pieniedzy zeby placic za koszt przesylki z Polski do Estonii. Moze nie jestem bardzo aktywnym forumowiczem to jednak nie chcialbym byc pozbawiany calkowitej szansy wypowiedzi. Zreszta nawet mi sie nie oplaca poniewaz suplementy sa u mnie znacznie tansze niz u ciebie. Natomiast jesli dalbys mi pewnosc, ze za dojazd tych witaminek z polski pod moja furtke nie zaplace 300% jej wartosci to bylbym gotow poswiecic swoje miesieczne kieszonkowe zeby kupic jakis produkt i oplacic abonament.
A co do czasu sadze, ze czas 30 min. jest taki jaki powinien byc no moze mozna by go symbolicznie ograniczyc do 25 min.

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale koszulkę kupisz?

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
a Mateo co z tymi koszulkami wreszcie??

NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!
*PLACEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
na koszulke to napewno sie skusze, ale MaTEO powiec jak to z tymi kosztami przesyki.

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Ciebie będzie trochę drogo... no ale jakoś się dogadamy

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
A myslales mozze o przelewie bankowym. Kazdy urzytkownik moglby miec 1.specjalny numer.
2. na witrynie pojawiby sie specjalny wydruk, ktory moznaby bylo wydrukowac, wypelnic i odac do banku lub poczty za oplaceniem odpowiedniej sumy.
3. a dla tych juz bardziej doswiadczonych forumowiczow, mozliwosc z karta kredytowa jak na pewnych amerykanskich stronach xxx

Moze to by byla duza reforma wymagajaca nakladow finansowych, ale osoba tkim jak ja i pewnie wielu innym co pisza z zagranicy to byloby najkorzystniejsze i najwygodniejsze rozwiazanie.
Sprawdzilem jak to u mnie jest z tym przekazem. Za 1kg paczke trzeba zaplacic ok. 650 eek = ok. 162 zl tirem bedzie moze 2 razy taniej, ale 81 zl to wciaz duzo. Nie wiem jak od strony polskiej sprawa wyglada, ale sadze, ze podobnie.

Wiec jak myslisz bylby jakis sposob?

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobry pomysł z przelewem. Kiedyś próbowałem wprowadzić, ale było zamieszanie z numerem konta/fakturami i zrezygnowałem. Teraz można wprowadzić ponownie, ale na pewno były by to większe kwoty (dłuższy abonament), żeby opłacało się drukować i wysyłać faktury...

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie się wydaje że godzina ograniczenia była OK. Mnie osobiście wkurzało to że mogę wysyłać posty tylko co godzinę i dlatego uregulowałam abonament. Gdybym mogła wysyłać co 10 min pewnie by mi to starczyło i nie regulowałabym.
Całkowite ograniczenie nie jest też moim zdaniem dobrym pomysłem, "apetyt rośnie w miare jedzenia" więc jeśli ktoś bedzie mógł od czasu do czasu wysłać post może zechce robić to częsciej i zapłacić abonament.
Jeśli całkowićie ograniczy mu się możliwość udzielania się na forum, to może po prostu zrezygnować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mod dla Sonbatego

Następny temat

MaTEO jeszcze jedno pogrubienie

WHEY premium