SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy o by napewno wszystko idzie w dobrym kierunku?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Witam!
Diete mam jakis niecały miesciac. Jest utrzymana w jakis 70%
Nie mowie bo waga rosnie, tylko nie wiem czy to nie dzie w fat.
na tydzien masa rosnie nawet o 2-3kg. Wage glownie odczuwam po spodniach, ledwo co sie w nie mieszcze. pas powiekszyl sie o 3cm i uda tez sa wieksze.
Biceps co prawda rosnie, ale nie wiem czy to spowodowane jest treningami, bo po dlugiej przerwie cwicze dopiero 2 miesiace czy moze dieta.
Biceps urusl mi przez te 2 miesiace ok 1 cm(dieta jest przez niecaly miesiac)

Czy to normalne ze obwod ud i brzuszka tak szybko leci?
Troszke mnie to nie pokoi bo brzuch zaczyna odstawac;d A nigdy tak nie mialem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Za duż w tyg góra 1kg powinna rosnąć około zobacz na obwody w pasie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Jak pisalem obwod w pasie zwiekszyl sie o 3cm (mierzone po poludniu). Rano brzuszek troszke spada ale i tak jest wiekszy niz byl przed stosowaniem diety.
No ale fat nie idzie tylko w brzuch ale takze duza czesc schodzi w uda.. A na udach nie wiem jak tam w cm to wyglada ale widac przy zakladaniu spodni.
No to wnioskuje z tego ze trezba zmniejszyc ilosc ww, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Czy poprostu teraz nie przejmowac sie ze troche fatu sie zlapie, a pozniej poprostu redukcja?
Aktualnie waze 77kg. Mysle zeby dojsc do 82-85kg i wtedy ewentualnie redukcja i znowu do tej wagi. Nie chcial bym raczej wazyc wiecej niz 90kg. Moim celem nie jest bycia taka fest krowa tylko taka krowa light ;D
Wiadomo nie zalezy mi zeby bylo sto procent miesnia, troszke fatu moze byc, ale tez bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zmniejsz ilośc kcal nic na siłe!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Ale jak pisalem diety nie utrzymuje w 100% wiec sie dziwie ze az tak ona nam mnie wplywa.
Moze to dlatego ze jeszcze dojrzewam? Mam obecnie 16 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tak jeśli dojrzewasz sprawy mają się nieco inaczej. Jednak nie pchaj w siebie na siłę a stawiaj na zdrowe produkty.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Ale przed dieta waga stala caly czas w miejscu. No wlasnie to co mam rozpisane w diecie jem i nie napycham sie. Nie chodze caly dzien najedzony. Jest w miare. Narazie nic nie zmieniam jak brzuszek faktycznie bedzie sie caly czs powiekszal to bedzie trzeba cos z tym zrobic.
Dziekuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pilnuj sprawdzaj co 2 tyg być może te 2-3 kg to normalne wachania wagi ze względu na nieprawidłową porę ważenia zobaczysz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Jaka powinna byc roznica pomiedzy waga ktora sprawdzam rano, a wieczorem? Tak mniej wiecej chociaz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1-3kg

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla 19latka o masie 70kg (bardzo duza intensywność treningów).

Następny temat

Prośba o ocenę diety!

WHEY premium