SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge odrazu brac Kreatyne po pierwszym cyklu??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Diety nie mam idealnie ułożonej jem 5 razy dziennie i ten bilans jest na +,oczywiscie staram sie jesc zeby wszystkiego było dosc(BWT)ale nigdy nie miałem takiego skoku z 61 na 66,smiało moge powiedziec ze to tylko dzięki kreatynie,no i moze troszeczke ze iwęcej jem.To jak przerwa bedzie tyle co cykl to moge brac kreatyne z AAkg czy tylko jedno z dwóch??

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
ok ale jak już zrobiłes ten cykl to stało się... teraz wiedz,że nastepny mozesz zrobić (jezeli wogóle warto) za taki sam okres czasu ile trwał ten cykl...
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Staraj sie bardziej pilnowac diety bo ona tu jest glownym czynnikiem.
Co do krety to robisz po cyklu tak dluga przerwe jak on trwal potem mozesz znowu brac. Ja bym zostal dalej przy mono/jablczanie. Narazie nie ma sensu brac sie za stacki na 2 cyklu.

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-04-08 20:43:55

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Narazie nie ma sensu brac sie za --->stacki na 2 cyklu.
nie zrozumiałem

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-04-08 20:47:32
czyli w oóle nie ma sensu na 2 cykl po przerwie tak długiej jak pierwszy

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-04-08 20:48:37

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Chodzilo mu o to, ze do 66 kg mogles dojsc spokojnie na diecie i treningu. Ja sam waze 76 kg a nie jestem jeszcze po ani jednym cyklu, wyciagam z michy i treningu ile sie da. Najczesciej krete bierze sie gdy ma sie tzw zastoj( Gdy przestrzegasz super diety, trening masz dobry a przez dluzszy okres widzisz ze waga stoi i wymiary tez). Wiec niestety troche zle zrobiles, ale trudno stalo sie.

Na 2 cykl mozesz wziac:
Monohydrat/jablczan, do tego ZMA, witaminy


Stacki ----> kreatyna z roznymi dodatkami

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
koledze chodziło, ze nie ma sensu brać stacków na drugi cykl z kreatyną... Lepszy będzie jabłczan albo mono(lub oba naraz)... Ty chyba nie kumasz sprawy... Masz cykl, i nastepny możesz zrobić DOPIERO po takim samym czasie ile trwał ten cykl(np cykl trwał 6 tyg, to nastepny możesz zrobic za 6 tyg...)
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Czyli ze wziołem przy wadze 61kg to sie odbije na zdrowiu czy temu zle ze mogłem tak jak mówisz przywalic spokojnie do 66 bez kreatyny a np ozniej dobic do 74np i przez to miec większa mase????

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-04-08 20:54:16

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
Według mnie, to sie nie odbija na Twoich przyszłych przyrostach... Takie jest tylko moje zdanie, pewnie ktoś mnie za nie zjedzie zaraz;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Na zdrowiu sie nie odbije. Chodzilo o to, ze miales tak mala wage, ze spokojnie mogles dojsc do 70 bez krety.

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
ok ok dziękuje wszytkim za odpowiedzi
ps jak sie ktos interesuje z WAs nogą ,Liverpool i Fenerbahce musi przejsc do pófinału :)tak z innej beczki ,narka pozdro

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + BIALKO

Następny temat

MET-Rx Creatine Blast czy mozna mieszac z mlekiem ??

WHEY premium