SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy masturbacja obniza poziom testosteronu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 438 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11108
Mam pytanie, czy to prawda,ze masturbaowanie spowolni niski przyrost masy miesniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
osoby którym zależy na sylwetce nie zawracają sobie głowy ilością naturalnego testosteronu bo i tak wszyscy biorą towar (nie mówie tu o januszach sportu a zawodnikach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 246
Nie,,,to plotki jakieś i stereotypy , możesz śmiało walić konia na potęgę, pozdr
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 438 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11108
Pytam sie,ciagle szukam odpowiedzi,bo wiele jest opini na ten temat,ze raz nie obniza,albo obniża.Nie znam jednoznacznej odpowiedzi do dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 45 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 246
Przecież Ci napisałem,jestem znawcą masturbacji każdej, wał śmiało na potęgę tylko przed treningiem Od razu nie ruszaj skóra,a tak możesz całą dobę ruszać skóra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Masturbacja czy seks nie będzie miała wpływu na poziom testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
A nie jest tak ze po orgazmie wydzielana jest prolaktyna i powoduje krotkotrwaly spadek testosteronu?
Chyba przed treningiem lepiej sie wstrzymac bo mozna byc troche slabszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
a kto normalny wali przed treningiem w szatni/na sali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3633
Skoro ma brykać cały trening w końcu coraz więcej dziewczyn na siłownie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133
Teoretycznie nie, a praktycznie jak walisz kilka razy dziennie to jesteś ospały i nie chce się ćwiczyć. Wytrzymaj kilka dni bez to zobaczysz jaki będziesz chodził nakręcony, treningów nie ma nawet co porównywać i ogólnego samopoczucia. Jedyna wada nie walenia jest taka, że ślinisz się jak szczerbaty na suchary jak zobaczysz jakąś ładniejszą niewiastę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Mateusz4949
a kto normalny wali przed treningiem w szatni/na sali?


Nie wiem czy wiesz ale można mieć też stosunek seksualny z partnerką przed treningiem

No ale temat dotyczy masturbacji przecież...

Kolega wyżej ma rację, że jak się trochę przesadzi to się jest ospały i wg. mnie to ma jakiś wpływ na rozwój sylwetki.

Na pewno też przedramie osłabnie i martwy ciąg, wiosło i podciąganie odpada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bół w łokciu

Następny temat

Ból w okolicy lewej łopatki

WHEY premium