SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam predyspozycje do sportów sylwrtkowych?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Cześć,
Mój staż na siłowni i z dieta to dopiero 3 miesiące. Trochę mięśni pod tłuszczykiem już jest, teraz redukuje żeby je odsłonić.
Wiek 20
Wzrost 174
Biust 89
Talia 65
Biceps 29
Brzuch 78
Biodra 94
Udo 54
Łydka 35
Bf 14,5%

Z gory dzięki :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wiesz predyspozycje do sportów sylwetkowych najlepiej oceniać w pozycjach prezentowanych na zawodach. A poza tym więk.sze znaczenie od predyspozycji ma pracowitość i konsekwencja moim zdaniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Jasne że tak, nie prezentuje tu formy startowej, bp podejrzewam że do takiej jeszcze lata pracy, jednak proporcje można na tych zdjęciach ocenić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Proporcji nie widać jak stoisz bokiem i robisz foto z dołu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie widać proporcji. Stań prosto, ręce wzdłuż ciała - przodem bokiem i tyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Nie wiem czemu nie dodaly się wszystkie zdjęcia, robione z poziomu bioder :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Nie wiem czemu nie dodaly się wszystkie zdjecia



Zmieniony przez - Klaudia._ w dniu 2016-05-30 09:38:21

Zmieniony przez - Klaudia._ w dniu 2016-05-30 09:41:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Może teraz się uda

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Sylwetkę masz dość ładną. Proporcje myślę, że niezłe. Nie wiem jak wyglądają Twoje pośladki (dość istotny element w tej dyscyplinie) i plecy (ich gęstość). Dobudować trzeba u Ciebie barki, ale przy jednoczesnym ograniczeniu rozbudowy środkowej części ramienia (biceps, triceps), bo już są dość spore co się nie wpisuje w kanony bikini fitness. Masz ładną talię, szczupłe nogi. Wydaje mi się, że jak będziesz miała czyjąś opiekę nad sobą to jak najbardziej możesz próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Dziękuję eyeliner za opinie, to prawda ręce mam dość rozbudowane, barki powoli zaczyna być widać. Pupa zdecydowanie jest moja słaba partia jak narazie, będę o nią walczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47
Przepraszam za autokorekte w telefonie, EVELINE. :) wiesz może gdzie taka opiekę można znaleźć? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie potrafię schudnąć..

Następny temat

Prośba

WHEY premium