SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kilka papierosów mogło mi zaszkodzić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
Witam. Od razu chciałbym prosić o wyrozumiałość i powstrzymanie się od różnego typu chamskich odpowiedzi. Mam 16 lat i zdarzyło mi się zapalić kilka razy ok. 8-10 może troszeczkę więcej papierosów cienkich. Stąd moje pytanie: czy mogły one jakoś wpłynąć na moje zdrowie? Martwię się, ponieważ prowadzę zdrowy tryb życia, zdrowa dieta, staram się ruszać. Jak myślicie? Wiem, że jest to mało, jednak chciałbym się upewnić. Proszę o wyrozumiałość :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
Wsiakniesz w nalog, i to szybko tak jak pisali poprzednicy(nik) jezeli bedziesz dalej mial takie zdanie na temat papierosow, jak sam napisales
'dla przyjemnosci' - i tutaj jest blad, papieros nie daje zadnej przyjemnosci, jezeli tak myslisz to wpadniesz w bledne kolo imo.

Zmieniony przez - EntitySupr w dniu 2013-03-14 21:58:10

EntitySupr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
10 fajek nie wplynelo nijak na twoje zdrowie.No,moze ewentualnie skonczysz swoj zywot 2 minuty wczesniej,niz katalogowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62172
Nic Ci nie będzie.Więcej już nie próbuj.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie masz sie czym przejmowac :p Ciekawe ile lacznie przyjales nikotyny jako bierny palacz przez cale zycie :P To te 10 fajek bedzie pewnie niczym w porownaniu ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Nie zaszkodzi ale szybko bym ci wybił z głowy papierosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nic się nie stało. Jednak jeśli będziesz tak sobie popalał będzie szkodzić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
pluca w wieku dojrzewania u palacza ktory ruci palenie maja zdolnosc do ich zregerowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Zaczynając czytać Twojego posta pomyślałem, że palisz po 8-10 szlugów dziennie, hehe. Nic Ci nie będzie, ale nie pal bo to nic fajnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
Niestety muszę się przyznać że znów sięgnąłem po to coś... Wypaliłem 2 paczki papierosów cienkich. Chcę być zdrowy i długo żyć, czy jeżeli będę już ograniczał, zdrowo się odżywiał i był aktywny fizycznie i psychicznie to mi nic nie będzie przez te paczki, prawda? Dodam że cienkie mają o wiele mniej substancji smolistych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Nie ograniczaj... tylko nie pal, po co Ci to:D

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
Ok, już przestanę. Niemniej jednak co z tymi 2 paczkami, czasu przecież cofnąć nie mogę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z niskim poziomem testosteronu

Następny temat

naderwany kolec biodrowy biedni górny

WHEY premium