SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
1-6tyg? czy dłużej? 200mg/e5d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie ma zasady, moze byc 6, moze byc 8 - dawka tez zalezy, szczerze nie dawalbym mniej niz 300e5d dla kogos ze srednim zaawansowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Zaawansowaniem w czym? to 1 cykl !

I na ile prolo jest bezpieczniejsze w zalewaniu od mety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
W treningu of course, staz - wymiary, osiagi - jak ktos takowych nie ma to nie powinien sie w ogole lapac za doping.
SAA i bezpieczenstwo to jest oksymoron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
" Dlugos estru = kumulacja - schematu chyba nie musze wyjasciac? Dlugosc estru ma znaczenie rowniez dla zaawansowanych, czemu niby skodzi sie z cyklu propem (o ile schodzi sie testem, zebys znowu mi czegos nie insuinowal)?"

Kto schodzi z cyklu propem poza ludzmi na SFD, czy generalnie - w Polsce? Nikt :P

Najwazniejsze jest stezenie srodka i wachania tego stezenia. Wystarczy dobrac taka dawke i czestotliwosc aby utrzymywac stabilne stezenie na poziomie nas zadowalajacym. Zapewniam cie, ze jesli enanem bedziesz utrzymywal dokladnie takie samo stezenie testa co propem przy dawce 100mg/week to tak samo cie zaleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Passanger - misiu, ty mi prosze nie "zareczaj", bo jechalem 1,5g na week testovirona przy udziale femary i retencja byla zadna, wahania samego testosteronu waurnkuja raczej wahania cisnienia, choc u mnie nie bylo to szczegolnie dokuczliwe (do czasu).
Dlugosc estra ma wlasnie takie znaczenie ze latwiej utrzymac zadowalajace nas stezenie, a uwierz mi ze ktos na pierwszym cyklu bedzie mial z tym wiecej problemu stosujac estr dluzszy od krotszego. Przy estrach ktore w medycynie stosuja sie co 2-3 tyg jak chcesz utrzymc "stabilny poziom" w surowicy?
Teoria jest fajna, ale parktyka czasem odmienna.
Poza tym propa uzywa sie zazwyczaj max 100eod, ja nie znalezlem przynajmiej zastosowania dla wyzej dawki, dlugich estrow mozna podjrzadzac i 2g, (choc powyzej 1g nie ma sensu wg mnie) i to jest glowna roznica. 2h krotkiego estru wyrwalo by cie po prostu z kapci, a cisnienie rozwalilo czache.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-25 13:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
50dni, e5d 200mg prolo będzie si ?

Meta odpada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jednak ja bym dal 300, ciagnac mozesz i 3 miesiace, wazne aby co kazde 8 tyg przybic hcg.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-25 13:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Komplikujesz sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jezeli ten "kolega" to ty, tudziez wazy tyle co ty (dla dobra wlasnego jak sciemniasz to przestan), to 300 e5d bedzie w sam raz, przy 200 moze byc "wieksze libido" jak napisales, albo nawet i nie to. Sajdy nie beda sie niczym roznic, a efekty moga. TO dalej naprawde kosmetyczna dawka.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-25 13:38:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z propem

Następny temat

Z czym brac DECE??? Prosze o pomoc...

WHEY premium