SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dzakas, jeszcze się nie zdecydowałem w 100% czy przejść na ciemną stronę mocy, ale jestem coraz bliższy

Czyli bardziej się opłaca kupić aptecznego propa z Włoch Testovis? Niż np z firmy Phoenix? Cena 2x... ale jeśli się opłaci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Kup po prostu prolo i walnij 500mg/week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak zaczynasz, to juz nie konczysz - tak dlugo, jak masz cos wspolnego z silownia lub jak dlugo zdrowie pozwala. wiec warto sie zastanowic, czy nie zaczac pozniej.
tym bardziej, ze mysle, ze mozesz znacznie dalej pojsc bez uzycia sterydow.

poczekaj, az skonczysz 25 lat, to da ci 2 lata treningow na sucho. zacznij jesc, ciezko trenowac i za 2 lata zobaczysz, jak sprawa wyglada. za 2 lata tez nieco bardizej ustabilizuje ci sie zycie (praca, itp.) i wtedy zobaczysz tez jak wygladaja twoje dalsze priorytety, a poza tym dla psychiki im pozniej, tym lepiej.

takie jest moje zdanie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
madre slowa

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
chudzina przekonałeś mnie. Sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
A zarazem głupie.
Gdybym cofnął czas i miał wejść na siłownie i w to wszystko, wszedł bym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to super, ze wszedlbys.

eltoro - najlepiej koksowac, jesc, itp. za wlasne pieniadze, we wlasnym mieszkaniu, na wlasnych warunkach. a nie u rodzicow, za rodzicow kase, itp. - a tak zyje wiekszosc uczniow/studentow jednak.

poza tym jak juz zaczniesz zycie na wlasna reke, zmienia sie nieco perspektywy (zapewne) i czasem okazuje sie, ze to co nas nakrecalo w wieku mlodzienczym to bylo ciut inne, niz to co nas nakreca, jak juz bierzemy sie z zyciem za bary. ja juz mialem i 20 i 25 lat i wiem, ze sporo moze sie zmienic spojrzenie na temat.

a moze wlasnie wtedy uznasz, ze potrzebujesz towaru, zeby robic dalej postepy, zeby byc wydajny w zyciu, itp. ale przynajmniej masz inne zaplecze zyciowe.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
chudzina, temat dostawania kasy od rodziców i takie tam mam dawno za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzakas szkoda to się zablokować mocno. Ja sprawdziłem cykl bez hcg i z hcg i wiem że jak przybiję hcg to nie ma problemu żadnego a wydać te kilkadziesiąt złotych na paczkę hcg to nie jest majątek.

Eltoro zawsze warto inwestować w aptekę. Na pewno bardziej niż w ug.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z propem

Następny temat

Z czym brac DECE??? Prosze o pomoc...

WHEY premium