SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jem dużo jak na ok.44kg przy 164cm wzrostu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Co do zrobienia tego jadłospisu tak jak chcecie to nie potrafię. Wyskakuje mi coś całkiem innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Jak próbowałam to wyliczyć to zatryzmałam się na połowie, bo wszytskiego wyszło mi o wiele za dużo niż jeśc powinnam :o ŚNIADANIE: 4 jajka sadzone na saszetce kaszy gryczanej i surowa papryka, pół ogórka zielonego dużego i 3 rzodkiewki B:44,8 g T:47,1 g W:81,5 g 893 kcal
ŚNIADANIE 2: 5 grubych kromek chleba bananowo-orkiszowego domowej roboty posmarowany masłem orzechowym i mały serek wiejski 1 taki chleb ma ponoć 3283kcal, ale ile czego nie chce mi się z tym bawić. No, a reszta: B: 35 g T:77g W:14g 889kcal
OBIAD: 2 piersi z kurczaka w miodowych w otrębach gryczanych, ok.9 ziemniaków dużych gotowanych i warzywa na patelnię smażone B:188,4 g T:36,8 g W:236,1 g 2048 kcal nie wliczałam warzyw i przypraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Albo jesteś trollem, albo masz jakis powazny problem zdrowotny, skutkujący niedowagą - wychudzeniem, BMI 16 z groszami. Mały ziemniak - wielkości owocu kiwi waży 100 g, taki średni 200 g, wiec zakładając, że Twoje "duże" ziemniaki sa takie jak moje "małe" to i tak jest to 900 g ziemniaków na posiłek - i wybacz, trudno uwierzyć, że młoda dziewczyna tyle zjada - dla mnie 300-400 g ziemniaków to spora porcja, a problemów z apetytem nie mam. Więc jeśli faktycznie tyle jesz, a ważysz 44 kg to konieczna jest konsultacja lekarska - pod kątem tarczycy, pasożytów, zaburzen wchłaniania, innych chorób.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Właśnie kurcze będę się musiała w końcu wybrać, bo czuć się też nie czuję najlepiej. Tylko to zwlekam i zwlekam, bo się panicznie igieł boję. No, ale jak nie tylko osoby z mojego otoczenia widzą, że to nie jest normalne to serio muszę się wybrać i nie ma zmiłuj. Niby zawsze jadłam dużo i miałam niedowagę, ale lekką. Nawet więcej ważyłam, bo znalazłam taką kartkę co kiedyś robiłam badania kontrolne, bo tam na coś potrzebowałam. Później zaczęłam chudnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33087 Napisanych postów 23176 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278077
Nie rozumiem ludzi.zakładają temat szukając pomocy i konkretów A po kilka postów leci masło maślane i lanie wody. Nie prościej jest w pierwszym poście zastosować się do regulaminu .daj ankietę i zrzut diety oraz zdjęcie sylwetki.??? . Albo ja jestem stary i przesadzam Albo teraz jakieś takie glupsze spoleczenstwo się nam robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Dałam ankietę i zrzut diety (nie taki jaki oczekujesz, ale mi to nie działa). Zdjęcia nie dam.


Zmieniony przez - kala78 w dniu 2017-05-02 20:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 86
Jak coś to i tak pytanie jest już nie ważne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomarańcze na redukcji?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 87kg

WHEY premium