SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy aby nie za dużo ??? - SOGi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
nie wie4m czemu usunięto mój post, ale spoko
serio przytyłem 30 kg w 3 miechy oczywiście sporo weszło w fat, lae jest to możliwe i bez saa, poprostu jadłem jka prosiak na siłe, nawet wymiotowałem,ale da się, wszystko jest możliwe ;)
oczywiście wszystko potem spadło, możecie mi nie wierzyć, sram na to, mam mnóstwo naocznych świadków, lae spoko
w każdym,bądź razie nie polecam takiego tycia
ja wtedy g**** wiedziałem o odżywianiu, teraz wiem wszystko

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Dybator - luz ale sam przyznałeś, że nie było to zdrowe.

A teraz jeszcze jedno pytanie do doświadczonych forumowiczów :

Może teraz zrobić redukcję, aby zwalić ten fat, a później masa do kiedy mi zdrowie pozaoli na trening?
Co wy na to?

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
nie masz czego redukować!!! poczytaj co pisalismy strone wczesniej

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
A jeżeli powiem, że nie chcę być duży. Chcę mieć fitness sylwetkę, czyli być szczupły i być ładnie wyrzeźbiony.

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Zdenek - ty mówisz, że nie mam czego redukować, a stronę wcześniej piszą, że jestem zalany

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Żeby redukować, trzeba mieć pod tłuszczem mięśnie. To że ważysz ~80kg to nie znaczy, że masz więcej mięśni niż ten co waży 75kg.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
no wlasnie, jestes zalany. zrób jak najwięcej suchego mięcha (troche tłuszczu tez przybedzie nie ma na to rady ale jak bedziesz miał dobra diete to bedzie go stosunkowo mało) i potem redukuj

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Wiadomo troche fatu wpadło, moim zdaniem wywal gainera, pojedź na diecie, na noc węgli 0, i bilansuj weglami, jak cie zalewa bardzo to zredukuj i odwrotnie. Uważaj na pas! A potem redukcja ewentualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
no tak ale co tu redukowac, moim zdaniem spokojnie do 100 kg można sobie masowac, a potem się dopiero martwić,widac chłopak zna się, wie jak jeść i ćwiczyć,zeby były efekty i niech tak trzyma, ja bym pomasował jeszcze niekoniecznie do tej stówy, gainera można wywalić jak łatwo tyjesz,

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Rob miesnie przy dobrze zbilansowanej diecie. Gainery sobie odpusc.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko z serwatki

Następny temat

JAK MOGĘ SCHUDNĄC ??

WHEY premium