SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Was zimą też tak zalewa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Rekompozycja to metoda która sprawdzi się tylko u początkujących , dla kogoś kto ma już jakąś masę mięśniową rekompozycja nie ma racji bytu NAJLEPSZY BĘDZIE OKRES MASOWY I REDUKCYJNY , Kołodziejczyk również . Poczytaj ile przybiera poza sezonem i to nie są same mięśnie ,bo potem robi jednak redukcję ,WYCIĄGASZ BŁĘDNE WNIOSKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
HAHAHAHAHAHAHAHA.

Tak myślałem, że będziesz dyskutował z faktami, nawet wtedy kiedy przykładem jest tej miary zawodnik jak Kołodziejczyk. Wypowiedział się w tym temacie o swojej przygodzie z rekompozycją http://forum-kulturystyczne.pl/viewtopic.php?f=154&t=5220 kiedy przed zawodami jednocześnie nabierał masy i gubił tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Linka jak widać dodać nie można, a nie chcę kombinować ze względu na regulamin, więc z problemami odnajdziesz go sobie w google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gpeoples
HAHAHAHAHAHAHAHA.

Tak myślałem, że będziesz dyskutował z faktami, nawet wtedy kiedy przykładem jest tej miary zawodnik jak Kołodziejczyk. Wypowiedział się w tym temacie o swojej przygodzie z rekompozycją http://forum-kulturystyczne.pl/viewtopic.php?f=154&t=5220 kiedy przed zawodami jednocześnie nabierał masy i gubił tłuszcz.
Poczytaj jego dziennik jest w dziale hi teca ma tam okres budowania masy i redukcjii ,potem pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gdyby rekompozycja ,była skuteczna to utrzymywał by tą samą wagę cały rok i nie robił by redukcjii w okresie startowym , a tak nie jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Pogadamy? Z tobą nie da sierozmawiać, bo jesteś przesiąknięty nienawiścią spowodowaną faktem, że zdemaskowałem twój niski poziom intelektualny, kompletny brak wiedzy oraz zapaści emocjonalne.

Przecież ty nie przyjmujesz podstawowych faktów do wiadomości. Jak kompletnemu wariatowi przytaczam ci linki o rekompozycji - nie akceptujesz, o rekompozycji u Kołodziejczyka - nie akceptujesz, cokolwiek bym nie napisał i tak nie będziesz tego akceptował, bo ... nie. Ze swojej strony rzucasz tylko własnymi przemyśleniami nt. siłowni którą widziałeś kilka razy w życiu. Jesteś niereformowalny.

Cytat z jego tematu:

Mam teraz przemiane materi na wysokim poziomie takze przy tej ilosci pozywienia szybko trace tkanke tluszczowa.Nie ograniczam drastycznie kalori poniewaz nie przybieram duzo na wadze poza sezonem.Dzieki temu moge dokladac nowych miesni podczas spalania tkanki tluszczowej.
Dzisiaj bedę robił trening nóg. Opisze go wieczorem.


Zmieniony przez - Gpeoples w dniu 2014-01-27 15:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Tak a ty za to jesteś taki mądry że poświęcasz tyle czasu pisząc z idiotą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Ma to dla mnie wartość prześmiewcza, bawię się twoim kosztem udowadniając komuś elementarny brak wiedzy, kłamstwa, niesprowokowaną nienawiść oraz problemy emocjonalne.

Rozumiem, że rekompozycję o Kołodziejczyka już zaakceptowałeś. jeśli nie napisz do niego, że to co robi jest bez sensu. :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gpeoples
Pogadamy? Z tobą nie da sierozmawiać, bo jesteś przesiąknięty nienawiścią spowodowaną faktem, że zdemaskowałem twój niski poziom intelektualny, kompletny brak wiedzy oraz zapaści emocjonalne.

Przecież ty nie przyjmujesz podstawowych faktów do wiadomości. Jak kompletnemu wariatowi przytaczam ci linki o rekompozycji - nie akceptujesz, o rekompozycji u Kołodziejczyka - nie akceptujesz, cokolwiek bym nie napisał i tak nie będziesz tego akceptował, bo ... nie. Ze swojej strony rzucasz tylko własnymi przemyśleniami nt. siłowni którą widziałeś kilka razy w życiu. Jesteś niereformowalny.

Cytat z jego tematu:

Mam teraz przemiane materi na wysokim poziomie takze przy tej ilosci pozywienia szybko trace tkanke tluszczowa.Nie ograniczam drastycznie kalori poniewaz nie przybieram duzo na wadze poza sezonem.Dzieki temu moge dokladac nowych miesni podczas spalania tkanki tluszczowej.
Dzisiaj bedę robił trening nóg. Opisze go wieczorem.


Zmieniony przez - Gpeoples w dniu 2014-01-27 15:26:58
A więc jednak przybiera ,może nie 30 kilo a 6 kilo . Propagandowo może tak pisać ,ale tak nie jest ,zresztą mogę ci podać dziesiątki nazwisk którzy robią najpierm masę a potem redukcje , a jeden przykład to wyjątek potwierdzający regułę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Kończ waść wstydu oszczędź. Chciałeś przykładu zawodnika stosującego rekompozycję - masz. Chciałeś wyjaśnienia rekompozycji - masz. Co z twojej strony - biadolenie bez sensu i kwestionowanie wszystkiego. Ok, koniec tej szopki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie - do oceny.

Następny temat

Jajka - bez żółtek?

WHEY premium