SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Was zimą też tak zalewa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Mam nadzieje że zajrzy tu w końcu moderator i da ci kolejnego bana Gpeoples , bo dość że wypisujesz brednie to jeszcze poziom twojej kultury pozostawia wiele do życzenia, nie trzymasz nerwów na wodzy to zrób parę głebokich w dechów albo jakiś syropik na uspokojenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
mareckizawada
Mam nadzieje że zajrzy tu w końcu moderator i da ci kolejnego bana Gpeoples , bo dość że wypisujesz brednie to jeszcze poziom twojej kultury pozostawia wiele do życzenia, nie trzymasz nerwów na wodzy to zrób parę głebokich w dechów albo jakiś syropik na uspokojenie


1. Żadna moja informacja o rekompozycji nie zawierała elementów niezgodnych z prawdą.

2. To nie ja się denerwuję. Przyjmij do wiadomości, że ja się z ciebie od kilku stron śmieję, to ty masz zapaści emocjonalne, zarzucasz komuś rzeczy, których nikt nie napisał, kłamiesz i rozmawiasz z osobami, których nie ma w topicu. A przede wszystkim wypowiadasz się na temat rzeczy, o których nie masz pojęcia.

3. Nie rób z siebie ofiary. Twój poziom chamstwa i agresji nie zmienił się od czasu kiedy dostałeś bana. Moderator powinien dać ci bana na IP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
mareckizawada
Gpeoples
Masowanie niekoniecznie musi wiązać się z robieniem z siebie tucznika. :) Niemniej jednak zawsze troche tłuszczu wejdzie ze względu na dodatni bilans kaloryczny. Jest jeszcze jedna opcja - rekompozycja sylwetki, ale to nie jest temat dla amatorów.
Mógł byś podać ,nazwiska tych 2 zawodowców bo napisałeś że ich znasz . Czy potwierdzasz to co napisałeś wyżej WIEM , WIEM SAM W TO NIE WIERZYSZ BO NIE ZAPRZECZASZ A ŻE SKOŃCZYŁY SIE ARGUMENTY TO ZACZEŁO SIĘ WYZYWANIE ,TAKIE TYPOWE DLA CIEBIE


Jaki brak argumentów? Z nas dwojga jako jedyny mam pojęcie o czym piszę.

Jako jedyny w tym temacie wypowiedziałem się na temat, podałem nawet linki dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym, o czym piszę, czyli rekompozycji. Nie potrafisz przyjąć tego do wiadomości, gdyż twoja zapaść emocjonalna spowodowała, że dążysz jedynie do kłótni. Nie można jednak wymagać czegoś więcej od człowieka chorego i przede wszystkim z absolutnym brakiem wiedzy.

Pierwszy z brzegu przykład kulturysty, który korzysta z dobrodziejstw rekompozycji - Andrzej Kołodziejczyk. Nie znasz go, więc wpisz szybciutko w google, trafisz nawet na jego dziennik treningowy na jednym z popularnych for.

Poza tym, w kwestii amatorów, wypowiedziałem się stronę temu, przyjmij pewien fakt do wiadomości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gpeoples
Zimą człowiek generalnie też mniej się rusza. W związku z tym maleje zapotrzebowanie kaloryczne. Więcej się je i prowadzi siedzący tryb życia długimi, zimowymi wieczorami. Dlatego właśnie ten okres jest najlepszy na budowanie masy.
Czyli w ciąż myślisz że rekompozycja to skuteczny sposób dla zawodowców , mógł byś napisać to dlaczego jej nie stosują , tylko mają sezon masa redukcja Napisz tenazwiska którzy to stosują ,bo piszesz że znasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
mareckizawada
Czyli w ciąż myślisz że rekompozycja to skuteczny sposób dla zawodowców , mógł byś napisać to dlaczego jej nie stosują , tylko mają sezon masa redukcja Napisz tenazwiska którzy to stosują ,bo piszesz że znasz .


Chory człowieku, napisałem ci wyżej przykład pierwszy z brzegu oraz informację o kwestii statusu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Nie zapominaj ,że po miesiącu użytkowania forum dostałeś bana , ja po roku tylko dla tego że w dałem się z polemikę z tobą , ale nie mogę patrzeć jak ktoś takie rewelacje wypisuje . Piszesz że moje wypowiedzi są chamskie mógł byś zacytować choć jeden ,bo coś mi się wydaje że twoje są dużo bardziej .Ja cię nie wyzywam w każdym poście ,A TY TAK Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Zapoznałeś się już z tym Panem, który przytoczyłem czy znalezienie pewnych faktów przerosło twoje możliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
mareckizawada
Gpeoples
Masowanie niekoniecznie musi wiązać się z robieniem z siebie tucznika. :) Niemniej jednak zawsze troche tłuszczu wejdzie ze względu na dodatni bilans kaloryczny. Jest jeszcze jedna opcja - rekompozycja sylwetki, ale to nie jest temat dla amatorów.
To ty napisałeś i mógł byś w końcu przyznać się do błędu . Chyba że wciąż uważasz że rekompozycja jest skuteczna dla zawodowców ,a jeżeli nie to po co ją polecasz .
Coś ci si ę tutaj zdrowo pomieszało , a może nawet nie zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Gpeoples
Zapoznałeś się już z tym Panem, który przytoczyłem czy znalezienie pewnych faktów przerosło twoje możliwości?
Z jakim znów panem nie wszyscy mają takie preferencje jak ty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
mareckizawada
Gpeoples
Zapoznałeś się już z tym Panem, który przytoczyłem czy znalezienie pewnych faktów przerosło twoje możliwości?
Z jakim znów panem nie wszyscy mają takie preferencje jak ty .


Haha, z powodu nienawiści i agresji nawet nie potrafisz zaakceptować odpowiedzi na twoje pytanie. Mianowicie pytałeś o przykład zawodowego kulturysty, który korzysta z zasad rekompozycji.

Podałem Ci przykład - Andrzej Kolodziejczyk (to ten Pan). Mam nadzieję, że zburzenie twojego światopoglądu nie spowoduje, że pójdziesz się powiesić, bo z tym stanem jest to całkiem prawdopodobne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie - do oceny.

Następny temat

Jajka - bez żółtek?

WHEY premium