SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy M-drol ktory jest w sprzedazy jeszcze paca??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Mam zamiar kupić sobie M drol ze znanej wszystkim stronki :) Pytanie czy jeszcze działa jak należy a może wyszedł jakiś nowy równie mocny prochormon ktorego mogł bym sobie zaaplikować. Czekam na szybka odpowiedz

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
nacjol na priv ci wysle goscia co ma sprawdzone ph i do niego podbij ma wszystko co duza zapragnie a mdrol z dragona klepie konkretnie

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bierz mdrola z tej strony jak chcesz i nie szukaj sensacji, ze fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
wal z dragona klepie jak nalezy

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
M-drola jest teraz kilka wersji (3-4), watpie w oryginalnosc ktoregokolwiek, ale to nie znaczy ze w srodki nie ma superdrola.
Radze megavol, pro-sd czy cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hutnik, a gdzie to kupic? Na stronie goscia, ktory ma ksywe jak rasa psa jest tylko CEL chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
pro-sd jak i caly dragon nutrition jest na alledrogo. U psa juz nie ma m-drola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bralem i bylem bardzo zadowolony, klepie jak trzeba. On raczej walkow nie sprzedaje PH, stracilby renome i klientow, a raczej tylko z tego zyje, bo na tej stronie oprocz PH jest tylko kilka rodzajow supli, ktore raczej malo kto kupuje.

Jak u psa nie ma mdrola to jest pewnie megavol, klepie tak samo raczej.

Na alledrogo nic bym nie kupil, chyba ze od psa. Ale wole bezposrednio na stronie mailem zamawiac.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-05 09:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6894
w tym sklepie niema nawet już megavola!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13063
Jeśli nick gościa z allegro przypomina imię pewnego hydraulika z pegazusa to bierzcie śmiało, dobre cuksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hehe, jaka konspira. "Pies", "Hydraulik". W sumie ja zaczalem hrhrhr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hmmm, uwazam, ze obecnie na All bardzo ciezko o dobrego mdrola. Ja kupowalem prawie rok temu robiac sobie maly zapas ostatnich sztuk z data 2012. I jak ktos mi powie, ze mdrol to g...., to po prostu nie ma pojecia o tym "sporcie". Dobry mdrol to rewelacyjny srodek, szczegolnie jako dodatek w duzych cyklach, gdzie na przyklad dodaje sie okresowo rozne srodki, w celu ruszenia zastoju na srodkach bazowych. Jak dla mnie srodek swietny, sajdy tylko chyba u bardzo wrazliwych wystepuja, zas dzialanie porownywalne do antka, tyle ze w lepszej jakosci i bez "baloniastego" wygladu.
Oczywicie bez mocnego podkladu mdrol to kiepski pomysl, bo pozniej wszystko leci na leb, na szyje:)
Aha, no i to chyba jedyny srodek jaki znam, ktory tak dobrze czuc juz doslownie po 4-5 dniach:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2011-08-05 16:08:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam bad. 200 szkodliwych subst dla zdrowia

Następny temat

IGF-1,potrzebuje porady

WHEY premium