SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy HGH redukuje tkankę tłuszczową

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oby. Gorzej jak powie, że ktoś mu sprzedał wałek , bo nie działa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8119
Nie można iść tym tokiem myślenia że czekolada ma kratę to na brzuchu będzie krata :) :) :) Ale faktycznie coraz więcej ludzi chce mniej dać od siebie a więcej zyskać. A bez pracy nie ma... Jak wszędzie chcesz efektów musisz działać kompleksowo, dieta, trening, suple, regeneracja i środki wtedy powiesz sobie kiedyś WOW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 459
Okay, czyli HGH nie redykuje tk. ewentualnie dla mnie w celu kosmetycznym dzięki za wasze odpowiedzi.
A co do testo. 250 ed 7, ktoś na forum pisał, by profilaktycznie wziąść raz w miesiącu syme i dostine by estro i prolke trzymać w normie, aby poszto do góry.
To samo mówią o hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35074 Napisanych postów 89955 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941069
Żebym brać symex czy dostinex najpierw trzeba zrobić badania...przy takiej dawce wcale nie musi być potrzebne ale trzeba to potwierdzić badaniami...
Hcg bierzesz od samego początku po 500 2x week bądź co 4tyg 5000 rozbite na 2-3inj e3d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 459
Dzięki. a badania po jakim okresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35074 Napisanych postów 89955 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941069
Teraz przed cyklem robisz badania żeby mieć odniesie do późniejszego odbloku
Test całkowity
E2
Prolaktyna
Lh
Fsh
Morfologia

Później po 3 tygodniach od pierwszej iniekcji badasz
E2
Prolaktyne
Test całkowity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 48 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 459
Dzięki za pomoc i odpowiedzi.
Po 3 Tygodniach odstawiłem testo, ponieważ zaczęła się duża recenzja wody, złe samopoczucie. Jeśli chodzi o hormon to NIE REDUKUJE TKANKI TŁUSZCZOWEJ, sen bardzo dobry dlatego będę dalej brać 2 iu w celu kosmetycznym, aczkolwiek myślę że tańsza i z lepszym efektem była by kosmetyczka.
Także mieliście rację, cel osiągnąć można tylko: dyscyplina, dieta, trening.

Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
jak po 3 tyg odtsawiles? no chłopie, estro nie unormowales to co ty myslisz. to takie proste a wziales to zepsules
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Zawaliles sprawe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Aquaalek
Witajcie,
jestem po 40 i zaczynam bić gh 4iu. ED głównie dla kosmetyki, ale od paru lat walczę z brzuchem chciałbym zobaczyć czy można 4iu GH faktycznie zredukować tkankę tłuszczu?
Trening dobry 4-5 dni w tygodniu, micha ok aczkolwiek nie umiem się oprzeć czekoladzie. Ktoś polecił mi by dodać teścia 250/ ED 7. Jednak Z doświadczenia wiem ze po 5 Tygodniach będzie podwyzszona prolaktyna i estro.
PYTANIE:
Co sądzicie o HGH 4 IU.ED. + Testo 250 ED 7 czy zredukuje tkankę?
Co myślicie o tym by profilaktycznie wziąść co 14- 20 dni Symex 0,5 tab. I dostinex 0.5 ed. 14.
Czy ma to sens?

Z góry dzięki.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s1954.html#post-19484424


To nie jest zależne od jedzenia/niejedzenia czekolady tylko od deficytu. Jedz czekoladę, ale utnij z czegoś innego byle nie z białka, póki będziesz w deficycie smalec poleci, ale po czekoladzie będziesz głodny :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owłosienie na cyklu

Następny temat

Problem z prolaktyna

WHEY premium