SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czemu low kick taki popularny, a nie lepiej kopać wyżej?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Mardol
Czy Bruce Lee albo Van Damme kopał low kicki? chyba nie:)


Van Damme i Bruce Lee byli aktorami. Zapewne ich popisy znałeś tylko z filmów, gdzie używa się technik najbardziej widowiskowych. A gdzie masz widowisko przy lowkicku? :) Z tego co wiem, Van Damme zdobył mistrzostwo Europy w pełnokontaktowym karate, a tam lowkick należy do podstaw.

Zmieniony przez - Trampish w dniu 2011-11-16 21:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Wojekv
grrubas Może nie tyle co kumał ale miał inną budowę nogi.

no właśnie z tych najbardziej otłuszczonych ze sekcji, ale technikę miał dobrą, nawet nie walił mocno ale potrafił tak przysadzić technicznie że czułem chwilowy paraliż uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A jak ktoś jest rozgrzany, ma wygodne ubranie i sprzyjające warunki otoczenia?
Lucyfer - gdzie Bruce przyznał że nigdy w prawdziwych walkach nie kopał powyżej pasa?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Skuteczność popularnego "loo kinga":
Thierry Sokoudjou vs. Jan Błachowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Puar
A jak ktoś jest rozgrzany, ma wygodne ubranie i sprzyjające warunki otoczenia?


Mimo wszystko, lowkick jest szybszy i bezpieczniejszy, ale nikt Ci nie broni szpanować haj kikami na ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1086
Czy Wy trenujecie sztuki walki po to żeby potem bawić się w Van Damme'a na ulicy? Jeśli tak, to w ogóle nie powinniście trenować.

Poza tym takie rozważania nt. high kicków itd. świadczą tylko o tym, że nigdy na ulicy się nie laliście. Na ulicy jest krótka piłka - lecą pięści i po temacie, czasem jakieś przepychanki w parterze, ale to raczej przy większym stężeniu %.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co się trenuje, to to leci, nie ma reguły.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Możesz mieć czarny pas w jakiejś sztuce walki, a na ulicy łapać baty od jakiegoś gnoja co nigdy nic nie trenował. Na ulicy liczy się głównie psychika, tam nie ma zasad. Z resztą - tematów o walkach ulicznych było tyle, że głowa boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1131
Nie wiem czemu pisaliscie ze w prawdziwej walce nie kopie sie high kickow, patrzcie film ile razy kopie wysoko :)





Zmieniony przez - Mardol w dniu 2011-12-16 00:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Umiesz ze zrozumieniem czytać?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZGRUPOWANIE Z SOKE DAVID C. COOK, 9 DAN

Następny temat

Helenius vs Chisora---Povetkin vs Boswell

WHEY premium