SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas rozbujać Trec-Team %-)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Pozazdroscil grila to rozpala ognisko

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382




Zmieniony przez - FURY 81 w dniu 2011-08-24 08:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzisiaj zeskanowałem w końcu stare zdjęcia,które przywiozłem od siebie z rodzinnego domu.

Na pierwszej fotce ja,zanim rozpocząłem treningi rok 1996r.
Nie bez powodu moich dwóch starszych braci nazywało mnie "SZKIELETOREM" buahaha





Druga fotka to już rok 2003 czyli 6 lat regularnych treningów na siłowni,w tym czasie przez ponad rok trenowałem równocześnie boks i chodziłem na siłke.Jak widać sw.niestety nie może iść w parze z treningami na siłowni.O ile rzeźba była w miarę dobra to masy nie było w ogóle






Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-08-28 15:52:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Pierwsze co mi się w oczy rzuciło to nogi z drugiego zdjęcia Masakra hehe , a pas twój ?

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Faktycznie nogi miałem jak patyki i na dobrą sprawę trwało to prawie do 2005 roku, zanim się nie otrząsnąłem uświadamiając sobie jak duże mam dysproporcje pomiędzy górnymi partiami mięśniowymi a dołem.
Na plaży w slipkach wyglądało to tragicznie i zarazem komicznie, wszystko przez traktowanie treningu nóg po macoszemu.Było tak że trenowałem je rzadko, a jak już je trenowałem to zazwyczaj wykonując 2/3 ćwiczenia po treningu barków.

Od 7 lat nogi są moim najwyższym priorytetem,nie pamiętam abym opuścił choć jeden trening nóg.Uwielbiam znęcać się nad nimi w trakcie treningów, duża objętość i ciężkie złożone ćwiczenia to jest to co mimo morderczego zmęczenia sprawia mi ogromną satysfakcje.
Przez pot i łzy do celu

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-08-28 19:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ja wczoraj tak czwórki zajechałem że dzisiaj mi się nogi uginają i ledwo wstać czy usiąść mogę miazga

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przód/tył do oceny. :)

Następny temat

Dieta redukjcyjna z suplami firmy Trec

WHEY premium