SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas pozbyć się Michelinka z brzucha %%-) .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Ogólnie nie mam kondycji żeby biec takie dystanse niestety, pracuję nad tym ;). Dziś po kawie waga 99.7 ! startowa była 101.8 czyli prawie 2kg poleciały od zeszłego poniedziałku, jestem zadowolony. Jak będzie kasa dokładam jakiś spalacz na pewno, dziś ładuje 2x więcej glicerolu i 1.5 saszetki massacry, może w końcu uda się spompować łapy. Ogólnie FBW dobrze działa, jednak dodałem "po swojemu" serie łączone na barki[czuć progress] i super serie na biceps/triceps, więc ramiona ćwiczę po swojemu. Dziś kładziona podłoga u mnie więc nie długo wracam ze zdjęciami i lepszą wypiską.

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Jak mówiłem tak zrobiłem - 1.5 porcji massacry, 30ml glicerolu pite przed/w trakcie/po i .. nic ? Żadnych spektakularnych odczuć, sraczki, odbijania się czy innych objawów - pompa troche lepsza, fajnie czuc barki i plecy ale jak na taka porcje to niestety kicha. Remont dobiega konca wiec nie dlugo pelne wypiski. Teraz 200 cycka z razowcem i sosem czosnkowym jako potreningiowiec, wczesniej bylo bialko, ogarnac troche i spac bo sil brakuje, jutro bieganie + robie salatke z kurczaka bo brakuje mi warzyw, strzalka :) . Dzis wioslo i wzniosy bokiem w gore dalo sie czuc jako pompe, ale za mala .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Jak będzie -5kg daj znać od razu z wymiarami w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Co ma być to będzie hehe :d . Od jutra normalna wypiska szamy itd .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Dziś wybrałem się do Sopotu po darmowe płatki od Treca w VS, poznałem tam przemiłego gościa [Michał, pozdrawiam - dzięki za rozmowę i resztę], dokonałem małych zakupów i dostałem 2 bardzo interesujące mnie próbki - S.A.W i Carno Genic[tego jeszcze nie ma w obiegu]. Jutro wejdzie S.A.W a w czwartek Carno ;). Wrzucam zdjęcie płatków i zakupów[ to maleństwo to Ginko biloba ], szamka to 4 wiejskie XXL jaja, majeranek i ok 40g makaroknu[śniadanie takie tam] .






Mały edit, wrzucam jeszcze zdjęcia "suchych" nóg przed dzisiejszym bieganiem, jakieś 66 cm udo. Jakieś krótkie te giry na zdjęciu wychodzą :D .




Zmieniony przez - v2mp1re w dniu 2012-03-12 12:55:29

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
v2mp1re
Dziś wybrałem się do Sopotu po darmowe płatki od Treca w VS, poznałem tam przemiłego gościa [Michał, pozdrawiam - dzięki za rozmowę i resztę],


Trzymam kicuki! Mam nadzieję, że Wam się uda!


Glicerynkę dajesz przed bieganiem i przed siłowym? W którym się lepiej sprawdza? Kierwa kusi mnie, żeby też spróbować, bo to dosłownie grosze kosztuj.e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Tej, tej - tylko bez takich :D. A co do glicerynki - dla mnie lipka :( . dziś odpalę przed biegami i zobaczymy co będzie, ale w połączeniu z massacra nie odczuwalem zadnego efektu w sumie ..

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Heheh, co było tą resztą?? O ciekawe, płatki od TRECA. Ciekawe jaka ich cena, może się pokuszę kupić kilka opakowań. Widzę rozstępy na udach, czy mi się wydaję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Dobra gawędka ;) . Płatki ogólnie są drogie. A co do rozstępów - są jak na całym ciele, na udzie białe i będą zakryte dziarą pewnie . Mam taką miękka skórę, co zrobić. Właśnie piję jabłkową massacrę przed bieganiem - nigdy więcej . żygami napyerdala po maksie ..

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
Od dziś do ćwiczeń dochodzą ściskacze na chwyt i przedramiona - codziennie oprócz niedzieli. w DT pod koniec treningu, jak zawsze przedramiona a w DNT wieczorem. Tera cycek + razowiec, zaczynam pić wodę z glicerolem, za dobra godzinke S.A.W i po 18 trening, będzie ogień ? Zobaczymy !

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha

Następny temat

Co po Fbw? + kilka pytań

WHEY premium