SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas na zmiany i porządnego kopa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spoko spoko, głowa do góry Dobrze, że trafiłaś do kogoś konkretnego i znającego się na rzeczy. Dwójka, do której będziesz chodzić, postawią Cię na nogi i potem będziesz mogła wrócić do treningów z gwarancją, że nie zrobisz sobie krzywdy.
Co prawda widziałam tylko część badania, ale trening siłowy z Twoimi dolegliwościami mógłby skończyć się naprawdę źle.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Nikt nigdy tak dokładnie mnie nie obejrzał i nie cieszył się na "naprawianie" mnie :)

Poczułam, że jednak nie jestem aż tak beznadziejnym przypadkiem, że coś da się zrobić i bardzo się z tego cieszę, jednak coraz dotkliwiej odczuwam brak treningów (deprecha mnie znów dopada :'-()
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jutro się dowiem na 100%, ale pewnie możesz biegać. A już dziś Ci mogę powiedzieć, że na 200% możesz jeździć na rowerze i chodzić na basen. Wiem, że to niewielkie pocieszenie, ale zawsze coś.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Rowera nie mam... Biegać mogę zacząć, zawsze coś :) Będę czekała na wieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Najwazniejsze, ze jestes zdiagnozowana, teraz naprawa i zdrowsza wrocisz do treningow :) wiec głowa do góry, pływaj i rowerkuj sobie z rodzina :) wykorzystaj odwyk od silowni i glowa do góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dam radę.

Zaległa miska z piątku i z wczoraj (niedojedzona):
Warzywa: cukinia, bakłażan, szpinak, czosnek.
Napoje: woda, czarna kawa, herbata zielona, pokrzywa, melisa.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Mam straszną ochotę na orzechy i słodkie. Póki co udaje mi się powstrzymać...







Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2014-06-25 15:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ćwiczenia na rozciąganie mięśnia gruszkowatego (boooli, ale lubię).
Wieczorem wypróbuję ćwiczeń dla połamańców.

Miska prawie czysta - w środę zjadłam garść orzechów pekan, a wczoraj kawałek czekolady.

Warzywa nieliczone: pieczarki, pomidor, sałata lodowa, świeży ogórek, papryka
Napoje: woda, herbata zielona, rooibos, kawa czarna




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Cześć,

nie przejmuj się :) grunt, że jesteś dobrze zdiagnozowana.

Będę tu zaglądać

Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-07 12:13:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Iskro, dziękuję.

Dziś kolejna wizyta u fizjo i kolejne tortury, które bardzo polubiłam. Na ostatniej wizycie pani pochwaliła, że moje mięśnie dość szybko reagują i się "poddają".

Póki co, nie wrzucam misek, staram się jeść czysto. Ruszę z wypiskami, jak w końcu będę mogła zacząć ćwiczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

Następny temat

Prośba O Poradę

WHEY premium