SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron cyprionate + boldenon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
1. WIEK: 27
2. WAGA: 93
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka: 103
-udo: 58
-talia: 100
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: 3-4 razy w tygodniu +basen lub bieganie
9. CEL CYKLU: przybrania masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto (choć ostatnio brzuszek się pojawil)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
A co do pytania o krew to źle je zadałem...chodzilo mi czy jak robię badanie to mówię w jakim konkretnie kierunku że chodzi o testosteron itp czy ogólne badania krwi może to głupie pytanie ale pamiętajcie że każdy z was kiedyś zaczynał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94813 Napisanych postów 364809 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670154
100 w pasie i dalej chcesz masowac ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Właśnie mam dziwną budowę bo w pasie pasuje mi zrzucić ale chodzi mi o klatę barki itp tu jestem szczupły a jak zawsze miałem problem z przytyciem i byłem koscisty to ostatnio brzuszek się pojawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
rkarpinski
Kamil - edytowałem Ci post i podałem normalną wersję, nie mobilną.

Ankieta to podstawa w tym dziale i taki mamy regulamin. Wypełnił w całości w notatniku i wklej nam do swojego tematu.
Wg mnie nie nadajesz się zupełnie do cypio i bolda póki co. Pytanie czy do tego propa w ogole się nadajesz.

A to, że jesteś początkujący nie tlumaczy Twojej niewiedzy. Samokształcenie to podstawa w przypadku korzystania z SAA.
Musisz mieć elementarną wiedzę nt środków, odbloku, diety, treningu żeby to wszystko złożyć w jedną całość.

Jasne?


Jak zaczniesz teraz masowac to skonczysz za 3 miechy na 115 w pasie...

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94813 Napisanych postów 364809 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670154
Zrobil bym redukcje a pozniej masowal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
No ok to czyli zacznijmy redukcje to czy ktoś pomoże mi ułożyć dobry cykl ?? Mam kogoś od diety i planu treningowego wiec o to nie pytam co i w jakich ilościach polecacie jak mówię jadę już na propie i jestem zadowolony bo właśnie uroslem trochę w barach klacie +widoczny wzrost sily itp ale chciałbym coś dodać do tego tak myślałem zamienić propa na cyprionat + boldenon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Dlatego trafilem na to forum wiem ze zrobilem blad ze zaczolem ten cykl z wiedza dostarczona tylko przez znajomych ale chce to zakonczyc dobrze i dlatego trafilem na to forum dlatego rozumie krytykę i biorę na klatę ale liczę też na pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zeby sie tyle nie dziurawic to mozesz po prosty na tego cypka przeskoczyc i poki co redukowac.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Jak bym wrzucił 250 teścia + 200 boldka co 3 dzień???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po 4 latach ON.

Następny temat

Pomoc w trakcie cyklu... Co dalej??

WHEY premium