SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl nr. 1__??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
Może konkretnie.

1.WIEK: 23 lata
2.WAGA: 83 kg
3.WZROST: 175


4.WYMIARY

BICEPS: 40
KLATA: ok.115
UDO: 60
TALIA: 85

5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata, później 2 lata off i od 21/04/08 znowu
6.DIETA: low carbo
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8.TRENING: lubie kombinować, testować
9.CEL CYKLU: bycie lepszym
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 0
11.POZIOM BF% nie wiem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): myśle, że mezo
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak


PYTANIE:

W szczytowej formie miałem 43 w ramieniu (ogólnie wszędzie proporcjonalnie) później 2 lata noi wessało mnie do 35, nie brałem żadnych koksów a i z supli miałem tylko ovopol.
Unormowałem troche życie i gdy wracałem do treningu miałem 36 w ramieniu a na dzień dzisiejszy jest 40 po 4.5 m-cach.

Miałem już podobne wzloty i upadki, wiem że jak dobije do 42-43 będe miał stop i tu moje pytanie.
Na dzień dzisiejszy ćwicze systematycznie 4,5 m-ca.
Za 1 miesiąc jade do Polski a później dłuuuuugo nie.

W planach mam też zbierać na raty dobre suple, to mi potrwa z 5-6 m-cy. chciałbym wspomóc to jakiś fajnym cyklem.

Pytam teraz bo jak pisałem jade do siebie i już bym to zakupił, tu w uk poprostu nie znam się na koksach a polacy mają ceny z dupy a i to nie jacyś moi znajomi że zaufam na większą kase (nie wiem jak rozpoznać czy to w ampułce to to co chce kupić).

Kupiłbym co mi rozpiszecie i zastosuje po 1 rocznym treningu.
Wiem, że rozpisujecie od minimum 2 lat ale weźcie pod uwage, że ja wracam do formy, znam siebie na tyle, że wiem.
Niechce też kłamać ani nic zawyżać, chciałbym waszej pomocy.
Jeśli naprawde rozpiszecie że lipa to lipa.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
ale gej


kupie 200, już was onic nie pytam

Zmieniony przez - MIYOKO w dniu 2008-09-05 10:39:54

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Cel cyklu dość banalny...
Jednak określ jaśniej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ktos kto tak krotko cwiczy mimo tej niby przerwy niepotrafi okreslic jasniej celu cyklu,dla niego zrobienie cyklu to lepiej wygladac
poprostu jeszcze niewie ze trzeba masowac aby cos z tego wyszlo,on zaraz napisze ze chce rzezbic,trzeba miec co rzezbic

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Moze lepiej jakis cykl na stackach kreatynowych

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
nono a wy nie macie leprzych zajęć tylko wyszukiwać z całego tematu jednej błachostki?

oczywiście, że chodzi mi o zmasowanie, później rzeźba, dzięki "przyjaciele" za tak wspaniałą informacje.

następnym razem będe długo myślał zanim się zapytam, a dalej mi nikt nie odpowiedział, poza mądrościami otym że źle coś napisałem.
czytam tak te posty i napisałem wszystko jak trzeba, w przeciwieństwie do znacznej ilości userów co wpadają odrazu na doping.
saa zaczne nie od nie dowagi, dobije do 43 i stop mam, chce już się nato zabezpieczyć, połowa ekspertów pewnie waliła od 35.

co jest z wami?? jedyny wasal odpowiedział mądrze, może nie na temat dopingu ale jakaś to już rada.

moja odp. chciałbym cykl dodać do staków.



rozpisujecie innym od 2 lat treningu a mi niechcecie rozpisać od roku, z tym że to powrót do starych wyników, dobrze wiecie że to kwestia 6 miesięcy i mam to co miałem, później chce jeszcze 6 coś pokombinować i zacząć saa.


Zmieniony przez - MIYOKO w dniu 2008-09-03 09:43:46

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
"ktos kto tak krotko cwiczy mimo tej niby przerwy niepotrafi okreslic jasniej celu cyklu,dla niego zrobienie cyklu to lepiej wygladac
poprostu jeszcze niewie ze trzeba masowac aby cos z tego wyszlo,on zaraz napisze ze chce rzezbic,trzeba miec co rzezbic"


jakiś ty mądry






wsumie napisałem w liczbie mnogiej a tylko jedna osoba natym forum jest tak mądra, ale pozdrawiam i daje soga, może będziesz ekspertem.


wiem żeby rzeźbić trzeba mieć co, nie bez powodu robie ciągle mase.

p.s. to nie ja trzymam ampułki w materacu i co noc z nimi gadam.




Zmieniony przez - MIYOKO w dniu 2008-09-03 09:49:17

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21991
zaden ze mnie doradca w dziale dopin, nie mam doswiadczenia jeszcze w tym temacie, ale na pierwszy swoj cykl zapodam test propionat : +krotki estr latwiej kontrolowac, podobno dobre miesko rosnie(nie wiem nie stosowalem ale takie sa opinie), podobno zadko podrabiany, -czeste klucie. poczytaj o tym srodku wiecej mysle ze byl by to dobry pomysl ale jest to tylko moje zdanie
pzdr i zdrowia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
za dużo bym nie kombinował test prop plus metka, lub enentat plus metka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie wiem czemu zakladasz z gory, ze przy 43cm w ramieniu 'stanie'...
teraz sa takie stacki, ze czujesz sie lepiej niz na koksie
zrob pare pozadnych cykli kreatynowych i dopiero wpadnij do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
zakładam tak bo wiem, kiedyś już miałem zastoje42 stało długo i ledwo ruszyłem na 43.
wychodzi nato że musze mieć z 50 w łapie żeby do was wpaść.




Mniejsza oto, odpiszcie jeszcze czy jeśli już kupie co trzeba będzie duży problem z przejściem przez lotnisko??
czy lepiej paczką a wrazie czego to ktoś mi zrobił kawał?o niczym nie wiedziałem.

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Enan + wins.
Z przewózką nie powinno być problemu, tym bardziej z wysyłką z pl.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m-drol i h-drol

Następny temat

npp+omka

WHEY premium