SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na sterydzie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Witam, chciałbym zapytać Was, czy ja mógłbym wziąść jakieś środki typu "metanabol" czy coś podobnego, dostępnego w aptece polecalibyście mi? Aktualnie kończę cykl na kreatynie. Mój staż to 2 lata, odżywki stosuję przez cały czas stażu. Dzięki ;)

ps. już drugi raz zakładam taki temat, ponieważ tamten został usunięty. I nie zdołałem przeczytać żadnych info ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Paweł, nic nie pękło, nie ten etap Jak się kiedyś rozdziewiczę to się pochwalę. Odezwij się na priv co u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
ankieta sama nazwa tematu mowi ze niemasz pojecia o tym

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
no, jestem tutaj, aby się coś dowiedzieć od specjalistów... bynajmniej tak mi się wydawało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Dieta? białkowa "

ja ci polecę dobrą diete, ten temat też zaraz usuną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
W twoim organizmie jest wystarczajo duzu hormonow ktore powoduja przyrosty pod warunkiem pilnowania diety i ciezkiego treningu. Nie potrzeba Ci dostarczanie czegos z zewnatrz i robienia balaganu z hormonami. Dieta, ciezki trening, suple.. Nie ogladaj sie na nikogo kto bierze, musisz byc cierpliwym.. Chyba nie chcialbys teraz najesc sie czegos co Cie pozniej ograniczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
daj ankiete bez niej nikt ci nie pomorze

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
to teraz kumam, dzięki ;) a ankietę uzupełnię teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytaj uzywaj wyszukiwarki, jest mnóstwo artykułów. Poglebisz wiedze to wróc ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
w sumie, ten temat też można usunąć, bo widzę że jest mnóstwo tematów o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak pytać możesz śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
no, to ja się na razie bym do działu dieta przeniósł, i suplementy, nie mam wielkiego pojęcia o dietach, ja po prostu zawsze jadłem dużo białka ;P tam na pewno znajdę info. wgl. gdzie tą ankietę do uzupełnienia znajdę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH cykl z czym najlepiej

Następny temat

Powrot do czlowieczenstwa

WHEY premium