SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na początek - na suchy miesien :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Witam,
Jaki cykl polecacie na początek? Najlepiej coś na metce
Chcialbym rowniez, zeby przyszlo samo mięcho, nie tluszcz.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A ja chce abyś uzupełnił profil.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Napisze tutaj..
Staż rok :P Kreatyna na mnie nie podzialala, o czym zakladalem juz kiedys temat :/ Przez ostatnie 3 miesiące zero przyrostow, dietka jest, nie licze kalorii ale żre co popadnie :D Nie chce się ulewać bo już troszeczke jestem. To ile wyciskam chyba nie jest istotne, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
a ja natomiast chce porsche 911 boxster II

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
nie ma takiego czegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
rok to chyba troche za malo.. jezeli przyrostow brak tzn, ze cos nie tak w treningu/diecie.. moze sie okazac, ze doping nie pomoze po roku ma sie wlasnie najwiekszy potencjal rosniecia.. masz juz troche receptorow androgenicznych i efekty przychodza dosc latwo.. tak jest do 3ciego roku i dopiero wtedy schody sie zaczynaja.. moze sproboj kreatyny nowej generacji? cell pump, knockout, x-pand? po co od razu chemie ladowac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wnioskując po Twojej ostaniej wypowiedzi uważam ,iż nie jesteś jeszcze gotowy na cykl.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
" dietka jest, nie licze kalorii ale żre co popadnie " to sie chyba wzajemnie wyklucza. Naucz sie jeśc .Przejdz na CKD jak chcesz koksowac w przyszłośc i nie ulewac ,jeśli masz tendencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6707
elite jest moim idolem wiec w sumie ziom dobrze prawi ja bym zapodal tribusteronik i xpanda a nie jakas chemia najpierw delikatnie:P

Zycie jest za krotkie zeby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
"dietka jest, nie licze kalorii ale żre co popadnie zacznij jeść" zacznij jeść "odpowiednio" a nie co popadnie, może wtedy ruszy.
next coś z supli mocniejszych ,zresztą j/w.
potem ewntualnie pomyśl o doopie.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL

Następny temat

cykl z metki polskiej?

WHEY premium