SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na redu tren, testosteron, tura, deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

89

Wzrost

178

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

118

Obwód uda

2

Obwód talii

7

Staż na siłowni

długo ale systematycznie od 3 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-2,5, W-5, T-1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Chyba z pięć, obecnie leci deka 500ew, susta 750ew, meta 200szt - 30ed, dzisiaj kończę

Opisz swój plan treningowy

5 lub 6 razy w tygodniu siłownia, 3-4 razy w tygodniu areoby, od wiosny rower 5 razy w tygodniu po 30-40km dziennie

Cel cyklu

od marca redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Na cyklu od 2 lat co jakiś czas mostki na długim teściu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Raczej trochę przybieram jak nie trzymam michy, typ - mezomorfik

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie mam

PPM (podstawowa przemiana materii)

Dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka - 140, martwy - małe ciężary (problem z kręgosłupem), przysiad - 150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Witam. Planuję od marca zmianę środków na cyklu chcę tren, tura, test lub susta, deka. Obecnie leci susta 750ew, deka 500ew, 10 tygodni meta 30ed, dzisiaj kończę. Proszę o jakieś sugestie ile, jakie estry, jak długo, nadmieniam, że z bomby nie chcę schodzić te środki będą na redu później dalej lecę masę. Aha i z trenem będę miał pierwszy kontakt. Za odpowiedzi z góry thx.







Zmieniony przez - Bili1976 w dniu 2019-01-08 14:55:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Krzychu moj kumpel nie goni kropli na igle zeby poslizg byl bo mowi ze mu szkoda ,oblizuje igle i wbija
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Kurcze obwód uda 62, a talii 87
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
500 testa i 300/400 trenu długiego tydzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
I tyle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Pewnie wystarczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
To dziękuję. Powiedz jeszcze jak długo na tym lecieć. Rozumiem, że test też długi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Najprościej długi do tego
Jak długo,? Do osiągnięcia celu .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Dziękuję, że zawsze można na Ciebie liczyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Witam. odświeżę temat. Cykl jak najbardziej taki jak rozpisany wyżej i zaczynam od dzisiaj. Pytanie brzmi - chcę na początku polecieć trena acetat żeby sprawdzić jak będę się czuł, bo jak będzie bardzo kiepsko to odstawię i szybko ze mnie wyparuje. I teraz pytanie takie mam 10ml/100mg w 1ml acetata chcę jechać 100mg eod do tego test enan 500mg ew rozbite na 2 razy w tygodniu. I teraz czy w ostatnich 2 tyg przyjmowania acetate dołączyć trena E żeby utrzymać stężenie i jeżeli tak poproszę o rozpiskę czego ile, czy np. skończę tren A i za 2 dni bić trena E. Hmm może trochę zamieszałem ale chyba wiadomo o co chodzi, a chodzi o to żeby stężenie trena się utrzymało.Test cały czas będzie leciał 500mg ew. Dzięki za szybkie wypowiedzi bo dzisiaj chcę zapodać strzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO dobra decyzja taka proba. Tren a z z mojego doswiadczenia to lepjej jednak bic mniej a ed. Dzien dwa zalapie stezenie i pozniej pare godzi po strzele czujesz, ze przywaliles. Przy biciu eod na ten drugi dzien czujesz ze czegos brakuje. Jak sie zdecydujesz na enana to zrob sobie miks z resztki ace paru ml enana. Wylicz otrzyzmane sterzenie i podawaj eod. Nie poczujesz wtedy zjazdu z godmode, a tren e bedzie sie lagodnie wkrecal. Dzisiejszy strzal jak bedziesz robil to pamietaj, zeby nie lubrykowyc igly. Kazdy strzal dawal bym tez zu dolewka testa jak Ci sie bedzie chcialo bawic. Jedo i drugie to wieksza szansa na unikniecie napadu kaszlu.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Dzięki za odpowiedź. wytłumacz mi tylko co z tą igłą bo nie kumam i jak długo wbijać tą mieszankę trena A i E. Z testem nie będzie problemu mogę obliczyć dawki i dodawać do każdego strzała z trenem. I tak jak piszesz będę wbijał ed.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy zacznie działać Clomid? czy coś nie tak z moim odblokiem?

Następny temat

primobolan- iniekcje czy oral?

WHEY premium