SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na nowy rok ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Staż : 2 lata (lecz to nie tylko siłownia a również sporty walki ;])

Wzrost - 189cm
Waga - 84kg
Klata - wymiarów nie znam, wycisk -> 85kg
Biceps - 37cm
Udo - 56cm
Łydka - 40cm
Barki - wycisk 40x10 w ostatniej serii
Przysiady - 60x10 w ostatniej serii (oszczedzam kolana ;))
Wiosłowanie - 50x6, 45x8 - w ostatniej serii

Mój plan dnia:

Pon - Siłownia
Wto - KB
Śr - Siłownia
Czw - KB
Pią - Siłownia
Sob - KB

Planuje narobić troszkę masy na treningu HST... byłby to mój drugi cykl opartych na kreatynie (wcześniej mono zrobiłem w 6tyg jakieś 5-6kg po okołu roku treningów wcześniejszych więc byłem zadowolony i raczej mało było tłuszczu jeśli był). Jeśli chodzi o typ budowy... hmm... raczej waga mi sie trzyma w normie a ni jakoś łatwo nie tyje ani nie chudne ;) Ale mase jak się biore za miche to łapie ;)

Gdy ćwiczyłem na samej siłowni wtedy miałem diete : B - 2,5 W - 6 T - 1,5 (na początku B-2, W-5, T-1) ale teraz mam zamiar zacząc na B-2 W-5,5 T-1,5 jak coś będe podkręcał...

Mam zamiar kupić

- Mono Kreatyne (2x 4-5g na czczo rano/po treningu)
- Apteczne ZMA (przed snem)
- Tran
- Carbo Biogenix'a (w dniach treningu KB 50g przed i 50g po)
- Tauryne
- HMB (nie wydaje na to pieniedzy ale poprostu zostało mi z 50tabletek megacaps... wiec jak tam jedna dziennie bede dodawal to moze cos z kreta da ;] wiem ze to za mala dawka ale i tak nie mam co z tym robic:P).
- Vitaminki Treca (2x dziennie)

Mam zamiar tak ciągnać 6tyg ;]

Coś jeszcze polecacie? Ma to jakiś sens bytu przy tylu treningach? Może lepiej Splita zamiast HST?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
No dobra pomyśle nad tym co napisaliście :D Daj boże, żebym efekty miał jak za pierwszym razem choć to mało prawdopodobne ;D

Dzięki chłopaki za rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zestaw dobry, optymalny moim zdaniem, osobiscie wrzucilbym jakis pobudzacz, ale ja lubie jak cos mnie targa. Za HST nie przepadam, wole split. Jesli masz braki bialka w diecie - kup bialko. Poza tym wszystko gra. HMB faktycznie - jeden caps na dzien nic nie da, jak juz dorzucaj przed lub po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Te HMB poprostu mam zostało mi tam kiedyś a szkoda mi wyrzucać ;) A na pobudzacz co polecasz? Bo nigdy się tym nie interesowałem a czasami jak mnie leń łapie to mogłaby być to dobra rzecz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
No widzę, że tylko w niedzielę będziesz odpoczywać, więc napewno przyda ci się jakieś białeczko i/lub gainer, jak ci pasuje mono to wal mono, ja bym wolał na dzień dzisiejszy np. ester zapodać, albo nawet jabłczan, ale to ja, zrobisz jak będziesz chciał, a co do pobudzacz to z czystym sumieniem mogę ci polecić White Blood.

Zmieniony przez - hpnx7300 w dniu 2007-12-10 15:18:18

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
Do mono mam zaufanie po moim pierwszym cyklu. Niby mono odprowadza wode. Ale chyba diete mialem na tyle udana, ze po cyklu nic ze mnie nie spadlo. ;) Więc póki dobrze na mnie działa poprostu uważam że nie ma sensu kombinować. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
hpnx - bialko czy gaier zapodaje się tak jak bułke czy kotlet, wiec ilosc treningow nie jest tutaj bezposredniom wytyczną.

z pobudzaczy oczywiscie cos na kofeinie, z dodatkiem tyrozyny i tauryny. Moze byc jakis spalacz lekki, jak TSe - mnie fajnie pobudza, jak bierzesz tylko przed trenem to organizm sie nie przyzwyczaja tak do kofeiny i nie trzeba ciagle zwiekszac dawki. Jak masz siano mozesz wziac cos z gornej półki, albo jakis no-booster, pompa jednakze moze ci przeszkadzac na treningu K.B, choc mnie przy zapasach w ogole nie przeszkadzala.


ja mimo tego ze mam za sob kilkadziesiat experymentow kreatynowych, uwazam ze mono jest the best

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-10 15:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Niby tak faftag, ale wiadomo, że ilość treningów ma wpływ na ilość kalorii w diecie, a skoro ma ich tyle powinien także zwiększyć kalorie, a w/w suple mogą mu w tym pomóc.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
A ten spalacz ile przed treningiem? I czy pomógłby w ew. zapobieganiu odkładaniu się tkanki tłuszczowej a może nawet w jej spalaniu?

(oczywiście SOG'i już poszły dla każdego kto chciał pomóc ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak zrobil 5-6kg w 6 tygodni, znaczy iz radzi sobie siwetnie z dostarczeniem kalorii ze zwyklego żarcia

co do spalacza, to jestem zdania, ze tłuszczu nie spali sie na dodatnim bilansie kalorycznym, teoretycznie jednak moglby zmniejszyc ryzyko okladania. wtedy jednak bralbym go 2 - 3 razy dziennie a nie jako suplementy przedtreningowego.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-10 15:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 254 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18718
No wtedy miałem dodatkowo Gainera + Carbo... ale teraz próbuje to zastąpić jak że odkrywczymi koktajlami :D (oczywiście nie były to moje podstawowe składniki diety jak u niektórych ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jhestem przeciwnikiem carbo i gainerow, aczkolwiek wiem iz innym one służa. osobiscie jestem w stanie zapewnic wystarczajaca ilosc kalorii z diety, bialko z dozywki uzywam tylko w czasie potreningowym (jako mix wpc/wpi i ryżu/makaronu). o innych porach zawsze lepszym mrowiazaniem jest naturalne jedzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka miarka jest w Scitec 100% Whey Protein 2kg

Następny temat

ZMA-apteczny

WHEY premium