SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl masowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Jestem ciekaw bo jeśli nie ma wszelakiej aż nadto różnicy tylko w okresie półtrwania sądzę i tak krótsze estry ciągną mniej wody przynajmniej mi się tak wydaje ale zdam się na wszelkie opinie od Was.

Jeśli miałbym mieć wtedy do wyboru wybrałbym deka bo walił bym w jednej pompce co 3 dzień z teściem. Nie będę zwiększał dawki testo niż 500 nie widze sensu... Więcej nie znaczy lepiej to już wolałbym dodać/zmienić środek w małej dawce chociażby. Bądź po prostu przejście z deki potem ale na co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Kolego mieszasz coś tutaj...Zdajesz sobie sprawę ile to jest 7.5tys kcal z czystego jedzenia? Bo wydaje mi się że nie....
A cykl jak to ma być długo okres to prosty i bez kombinacji cykl.
1-10 test 500ew
11-21 test 750ew
1-18 deka 500 ew
Wszystko bite 2 razy w tygodniu np pon i czwartek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Zolo. Niee wmawiaj mi czegoś jeśli nie znasz mojego organizmu i skoro nie wierzysz nie wierz. Ale nie musisz mi pisać ile to jest skoro przy aktualnej podaży 5500 chodze głodny. Obserwuję organizm bo wolę stopniowo dokładać wiadomo to wychodzi już z doświadczenia. Dla mnie jedzenie chociażby samego ryżu kilogram dziennie nie robi problemu nie mówiąc o mięsie itp bo wszystko dostarczam z mięsa i jajek. Węglowodany bazuje na ryżu płatkach owsianych i bataty na masie również ziemniaki i to są moje główne źródła. Trenuje kilka lat bez przerwy jem ciągle czysto trenuje 5x w tyg w zależności od okresu nawet codziennie aeroby dochodząc na redukcji po godzinie więc znam cała otoczkę tutaj rozpatrujemy pryzmat cyklu i w tym celu chciałem się poradzić

Ale wracając. Tutaj chodzi o pryzmat cyklu w tym celu zgłosiłem się na forum by rozważyć wszelka pomoc z waszej strony i poradzić się. Więc na tym się skupmy :)



Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 14:36:53

Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 14:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
To skoro tak powaznie do tego podchodzisz może poszukaj dobrego trenera. Zapłacisz i będziesz miał opiekę i odpowiedzi na wszelkie pytania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Napisałem cykl. Prosty i bez kombinacji.
Dwa środki test i nandro.
Możesz dać test enan i w połowie zmienić na cypa. Deka długa po mimo wszystko NPP na dłuższą metę staje się uciążliwe w biciu e2d.
Innych środków nie ma co dawać. Orale zniszczą apetyt, bold ubije estro i szkoda miejsca w szczykawce na to, tren zostaw na redukcji.
Jedyne co możesz dać do tych dwóch środków jak orzerabiasz tyle jedzenia to Gh takie 5j bite przed treningiem. I tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Bo woli sprostowania oprócz okresu półtrwania ktoś przeżył na sobie by wyciągnąć jakieś wnioski dotyczące jakiś szczególniejszej różnicy między mówiąc potocznie krótsza deka a długa?

I takiej odpowiedzi oczekiwałem więc nie ma co kombinować manipulować jedzeniem co najwyżej i obserwować. Co do cyklu ciągnąć aktualnie testo ed3 wraz z nandrolonem. Dawka 400mg w tygodniu wystarczająco bo co do testa bankowo pozostanie bez zmian. Jedyna opcja właśnie rozpatrzyłbym dodanie właśnie orala ale jak wspominasz właśnie zapewne siadzie apetyt i dlatego nie widzę sensu skoro nie mógłbym jeść to co nici z masy. Ale nie brałem wcześniej żadnych orali więc nie mam pojęcia chociażby sprawdzając jakiś czas jednakże oczywiście bałbym się o apetyt, że siadzie.




Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 15:17:25

Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 15:17:55

Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 15:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
zolo333
Napisałem cykl. Prosty i bez kombinacji.
Dwa środki test i nandro.
Możesz dać test enan i w połowie zmienić na cypa. Deka długa po mimo wszystko NPP na dłuższą metę staje się uciążliwe w biciu e2d.
Innych środków nie ma co dawać. Orale zniszczą apetyt, bold ubije estro i szkoda miejsca w szczykawce na to, tren zostaw na redukcji.
Jedyne co możesz dać do tych dwóch środków jak orzerabiasz tyle jedzenia to Gh takie 5j bite przed treningiem. I tyle
a niby co ta zmiana enan na cypio miała by dać?nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Tak akurat tego nie rozwazalem. Będzie w tym przypadku cypionat. Co do reszty proszę jeśli można was ustosunkowanie to wiadomości co napisałem powyżej. Dziękuję Panowie bo będzie robił niepotrzebny spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Większej różnicy nie poczujesz czy deka czy npp wybór należy do Ciebie bo nie wie co można Ci jeszcze podpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
W razie rozmyślenia nad jakimś dodatkiem jest sens? Czy wyłącznie ciągnąć stale teścia z deka wyłącznie pomimo dużej ilości jedzenia jak będzie a będzie chciało się oczekiwać więcej. Czy lepiej będzie zmiana środka? Jeśli tak jak to rozpatrujecie z góry dziękuję za wszelka pomoc w odniesieniu do tematu.


Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2021-12-02 17:09:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny pępek po hcg

Następny temat

Odblok

WHEY premium