SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny etap szlif.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nacjol, 50mcg wystarczy, jesli to ma byc tylko dodatek do cyklu. Swoja droga wolalbym clen lub sally, bo te srodki nie wyplaszczaja tak jak T3 i nie urudniaja ladowan.

Wnc, zrob sobie badania przed i po. Jesli zazwycaj masz cholesterol w normie, uwazasz na miche i prowadzic "zdrowy" tryb zycia nie liczac SAA, to jestem gotow zalozyc sie p puche krety Vitalmaxa, hehe, ze wyniki beda co najwyzej lekko poza norma, zas po 3-4 tyg. po odstawieniu tych srodkow wszystko wroci do normy:)

A co do oxy, bo ja wiem czy tak drogo?? Jak masz pewna oxe Unigena na przyklad, to 40-50mg wystarczy, zeby naprawde fajnie poczuc jej dzialanie. I wcale nie wychodzi to tak drogo w poronaniu do latajacych na rynku chinczykow gh z ladnymi naklejkami, gdzie i tak stezenie jest zanizone. Jak masz tylko 200iu gh, to ja bym wybieral oxe:) W sumie to jeszcze zalezy jakiej firmy masz to gh??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Oxe mozna kupic za tyle co kosztuje powiedzmy srednia cena 2 x dobrego bolda czy nawet 2 x trenu jak i nawet 1 x bolda, wszystko zalezy jaka firma, ile i od kogo. Dzis celowalbym w uni, cy.bera lub biosire. Co do 200 iu gh czy 200x10mg oxy wybralbym 200 iu gh, na 50 dni byloby, potem jeszcze 200iu i juz spoko mysle byloby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
oxa-gh wybór prosty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ja dylemaciora w tej kwestii nie mam. trzeba poszukać jakiegoś dobrego hgh chiniola.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
gh to jest kosmetyka w tym kontekscie,
nie liznie nawet w 30% tak jak zrobi to oxa przy tym cyklu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jw lecialem 6 mcy na hgh i czulem dzialanie, potem zrezygnowalem i do wycinki dalem oxe 50-60mg i tylko na 4 tyg po trenie, myslalem ze juz lepiej nie bedzie a tu mile zaskoczenie..
Nacjol zalezy jaki cykl ale przewaznie :
-morfologia
-crp
- psa
- jonogram
-ob
do tego profil watrobowy najwazniejsze ggtp, profil sercowy w nim ckmb , profil lipidowy, kostny,trzustkowy, tarczyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Milczex ile oxy brałes i przez jaki okres czasu?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Roznie, do wycinki 40mg przez jakies 8 tyg
a tak jak sobie experymentowalem to bralem 60-70mg , w takiej dawce mozna robic gesty suchy miesien i dobra sile

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Przeciez od razu napisalem, ze 200iu nie sensu. Tym bardzie jchinczyka, gdzie mozesz od razu zalozyc, ze z tych 200 masz 100 lub przy sprzyjajacych wiatrach 150;) Jesli dopkupisz 2 lub 3 razy tyle to mozna o czyms myslec. Albo jesli zamienisz to na apteke, to wowczas zmienai postac rzeczy. Ale tak to oxa bylaby tu o wiele lepszym wyborem, a dawka 30-50mg np. Unigena juz robi to co powinna bez zadnych dyskusji. Ale niech kazdy robi co chce, nie moja kasa, nie moja strata:)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-05-11 00:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Pewnie nie powinienem się w tym temacie odzywać, bo to ja korzystam z Waszych sugestii, a nawet nie stosowałem gh Ale w szeroko rozumianej dla mnie teorii, gh łączyłbym raczej z insą i gramem dobrego teścia Myślę też, że wnc1964 poważnie się już zastanawia nad wrzuceniem oxy w drugiej części Zresztą decyzja należy do Ciebie, a to tylko luźne sugestie, bo przecież o to tu chodzi.... Oxa Biosiry wychodzi korzystnie i kopie, jak trzeba, piątki scantela też dobrze robią, tylko cenowo trochę gorzej! Chociaż dołożyłbym parę groszy, na Unigena, jakbym miał możliwość.......

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-05-11 09:32:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypionate + Decanoate

Następny temat

prop w strzykawce!!7 godzin w lodówce

WHEY premium