SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny (enan+meta)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

70

Wzrost

182

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

103

Obwód uda

56

Obwód talii

77

Staż na siłowni

2 LATA

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3b6w1,5t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

pod koniec czerwca zakończyłem cykl na samej mecie 6tyg 30mg ed

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tygodniu

Cel cyklu

Siła + Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6 miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 7%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudnięcia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 90/ mc nie robię/ przysiad - serie kończę 80kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Siema, noszę się z zamiarem zaczęcia cyklu sterydowego, dokładnie miało by to być enan teścia + meta lub enan solo.
Na siłowni ćwiczę od 15.01.2013 - z przerwami - Ćwiczenia wychodzi 1,5roku (stałego 3 lub 4 razy w tyg)
Mam tendencje do chudnięcia (2 lata temu waga przy wzroście 180 - 58kg - 26 na łapie)
W zeszłym roku po ułożeniu sobie własnej diety (wysoka zawartość węgli) podbiłem na 80kg przy suplementacji kreatyny i gainera w 5 miesięcy. Do Końca roku jednak troche przyhamowałem (ćwicząc cały czas) i waga zeszła na 70 i tak jest do dni dzisiejszego.
Ogólnie ten rok nie wyszedł mi zbyt dobrze pod względem treningowym (Początek roku - zaczęty cykl kreatynowy + gainer + białko + przedtreningówka i po ponad połowie cyklu dopadła mie choroba i 2 tyg przerwy, wszystko zeszło praktycznie i wyniki siłowe w dół. w kwietniu zabrałem się za metke, 30mg ed bez piramidy, cykl skończony w połowie czerwca z dobrymi efektami, niestety zakończony kontuzją barków co zaowocowało przerwą w treningu na 3 miesiące. 3 miechy pracy (mam prace w której robie ok 30km chodząc), picie, jaranie dało efekt spadków po których płakać się chce. Dodam że cały okres od stycznia ćwiczyłem u siebie na własnej siłowni w domu (ławeczka, modlitewnik + drążek) Od września tego roku wykupuję karnet na normalną siłownie, wygląd ciała wrócił do normy (lepiej niż przed braniem metki). Nowa siłka, nowa motywacja.
Od roku miałem stagnacje - szczególnie klatka piersiowa, lecz coś się już ruszyło, pewnie ze względu na siłownie i inny sprzęt co przekłada się na nowe ćwiczenia i ruchy.Trenuję 4 razy w tygodniu:
Poniedziałek: Plecy + triceps
Środa: Barki + biceps
PiątekL klatka + triceps
Sobota: Nogi + brzuch
Kolejny tydzień zmieniam biceps z tricepsem i tak na zmiane. Aktualnie zapodaję kreatyne + białko + przedtreningówka, jutro dokupuję hmb. Mój pan treningowy wygląda tak iż nie robię co tydzień tego samego tylko cały czas coś zmieniam (kolejność, ilość serii, ćwiczenia). Diety dopiętej nie mam do końca, po prostu jem według doświadczenia. Jajka, ziemniaki, ryż/ kurczak, serki wiejskie, płatki (aktualnie kukurydziane bo owsianymi już rzygam). Po przeliczeniu diety wychodzi ok 3000kcal - i z takią wartością kaloryczną nie przybieram na wadze a ciężko mi zjeść coś nad to. Mam prace na magazynie, dziennie robię ok 30km chodząc, dużo tego spalam.
Teraz tak. Chcę zapodać teścia lub teścia + mete od nowego roku. Od nowego a nie teraz ze względu że chce troche po eksperymentować z treningami i jeśli moje efekty będą niezadowalające to wspomóc się saa. A że lubie mieć wszystko dopięte chce już sobie całkowitą rozpiskę zrobić itp.

Plan jest taki by zapodać enan + mete ub enan solo. Co wybrać?

1-12 enan 250mg e5d
1-4 meta 10mg ed
11----- kretyna, bcaa
Do tego białko i gainer pod ręką zależne od zapotrzebowania.
Witaminy, żelazo, cynk 75mg ed + do tego wyczytana na forum maść z mocznikiem ze względu na tendencje do pojawiania się rozstępów.
Podczas brania mety hepatil, czy przy braniu samego teścia też potrzebna jest osłona jakaś?

Dieta oczywiście będzie dopięta, w weekend się za nią biore. To samo z treningiem. Wszystko wrzucę w temat do oceny.

Jeśli komuś się chciało czytać to proszę o porady, sugestie i ogólną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
On Ci pomaga. Weź się za dietę ssa jest do przełamania stagnacji a Ty do maksa swoich możliwości na diecie masz jeszcze bardzo daleko. Więc bierz się za miche a nie myśl o ssa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Przypadkowo sam się zacytowałem - skasujcie ten post


Zmieniony przez - JotDeeM w dniu 2015-11-11 14:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
3 tys kalorii to niejeden tu na redukcji je. Dodaj kalorii będzie masa szła. Nie ma sensu wbijac nic skoro dieta lezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja wiem czy ta meta na kicka potrzebna dawka antykataboliczna nie lepiej pociągnąć samego enana przez 16 tygodni w środku cyklu , wskazane hcg dawki według uznania. Zwiększyłbym też bilans kaloryczny , bo celem jest masa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale jak on chce jeść 3 tys kalorii to nic mi nie da ssa. Naciagniecie tylkovtroche wody co po cyklu spadnie. Tutaj dieta jest do ogarnięcia a nie ssa. Brak podstawowej wiedzy się kłania u autora. Ssa kalorii nie ma


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-11-11 14:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
nie chce jeść 3000kcal na cyklu tylko napisałem że aktualnie tyle zjadam. Pod cykl zrobię sobie diete jak ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Skoro dietę będziesz miał opanowaną , tak się deklarujesz , u góry 2posty wyżej , masz moją propozycję , to bardzo prosty nie skomplikowany cykl jak się Tobie nie podoba , poczekaj na inne pomysły.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
to dlaczego teraz nie masz diety na plus??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
nie miałem czasu ze względu na prace, jadłem według uznania - tak by sie najeść, bez śmieci. Jako tako nie idzie powiedzieć że jest na minus bo coś tam idzie. W weekend ogarniam diete jak ma być i chce do stycznia podjechać na niej, jak sie sprawdzi to nic nie bije. Po prostu chce mieć wszystko dopięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Jak niemiałeś czasu na dietę ti nie będziesz miał jej nadal. Kogo chcesz oszukać nas czy siebie. Zabierz sie za dietę za pól roku tu wróć

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
19szymon62
Jak niemiałeś czasu na dietę ti nie będziesz miał jej nadal. Kogo chcesz oszukać nas czy siebie. Zabierz sie za dietę za pól roku tu wróć


Sam wiem na co będę miał czas i na co mnie stać. Jeśli nie masz zamiaru pomagać to po prostu nie pisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na mase...

Następny temat

odblok rozpiska

WHEY premium