SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny- Prop-Cyp-Deka-Tura

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5297

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

87

Wzrost

176

Obwód ramienia

42,5

Obwód klatki

120

Obwód uda

61

Obwód talii

82

Staż na siłowni

3 lata(regularnie)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 2,5-3,węglowaodany 5, tłuszcz-1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, meta, enan, deka

Stan zdrowia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mostek to wiesz jak zrobić co nie? Tylko chodzi o sam cykl tak? Ogólnie to tren E jest "łagodniejszy" od A, tak że wiesz A ogólnie bolda chcesz lecieć te 9miesięcy, czy tren też? I te 9 miesięcy to będzie powolna redukcja, czy po moście redu, a potem masa na tych samych środkach?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Mostek to nie problem.
Co do redukcji to hehe nie bedzie trwała 9 miesiecy bo by chyba ze mnie po takim czasie nic nie zostało
Redukcje planuje na góra 3-4 miesiące to max, chyba ze poleci vlcd to nawet krócej no ale wszystko kwestia efektów.
Po redukcji tak jak napisałeś na tych samych środkach(na trenie ile się da, na boldku na pewno tak jak pisałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to lepiej daj cypio+ace, a po tym kontynuując cypio wrzuć boldda i dodaj tren E, bo nie wiesz jak zadziała na Ciebie boldek, chodzi o apetyt, przy redu to nie fajne a na redu w zupełności Ci wystarczy tren i test, nooo może jakiś master sobie też możesz wrzucić ale nie koniecznie, bo teraz bf pewnie spory co nie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Faktycznie masz rację, właśnie nad masterem też się zastanawiałem.
To jak widziałbyś dawki przy redukcji na cypio+tren+master?
No na pewno trochę przybyło, ale nie ma jakieś tragedii:)



Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-09-03 23:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym poszedł jeszcze inaczej dał bym propa zamiast cypa, na początku propa w większej dawce typu 200e2d, a tren 75e2d, master 125e2d, a potem obniżył propa a podbił tren i mastera, ale to w zależności jak by redu szło, bo obniżenie testa by podsuszyło (IA cały czas dobrane odpowiednio ale to wiesz). Prop mniej wody ciągnie niż dłuższe estry, niby test to test, ale jednak nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Brzmi spoko, przekonałeś mnie
Myślałem że uda trochę odpoczną a tu jednak zapowiada że jeszcze częściej będą musiały znosić te 4ml
Thx, pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xT ,VLCD , fotorelacja

Następny temat

enan,boldek,cypio,deka,wino

WHEY premium