SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny- Prop-Cyp-Deka-Tura

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5294

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

87

Wzrost

176

Obwód ramienia

42,5

Obwód klatki

120

Obwód uda

61

Obwód talii

82

Staż na siłowni

3 lata(regularnie)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 2,5-3,węglowaodany 5, tłuszcz-1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, meta, enan, deka

Stan zdrowia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Progesteron to miałem juz wysoki na samym tescie a w momencie gdy brałem cabaser do tej deki był ponad 5, odstawiłem spadł do ponad 3 wiec to i tak juz o wiele mniej.
Provi go w ogole nie rusza w dół.






Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-06-10 08:32:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Oczywiscie ze provi go nie ruszy,
Co do deki, trudno gdybac, jezeli jestes niepewny srodkow ktore bierzesz to co tu dyskutowac.
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Jakieś pomysły czym próbować ew na zbicie?
Deke wbije flakon innej firmy, po miesiącu zrobie badania i zobaczę jak na mnie działa i dopiero wtedy pokuszę się o stwierdzenie że ta aktualnie bita to lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zamiast deki rozważ EQI + test .

W temacie progesteronu winko tabletki 6-8 tyg na start lub masteron cały cykl 100mg eod do boldka i testa, , potem robisz badania dawka 20-30mg i badania wklejasz w tym temacie jak nie pomoże to pomyślimy .
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Dzieki za radę, deki mam zapas na cykl czyli jeszcze kilka miesiecy więc póki nie ma tragedi raczej na niej zostanę
Tej którą bede teraz brał jestem pewny bo brał kolega i wszystko było si.

Winko w tabsach mam pod ręką tylko dodawać je do tury którą jem 60mg ed a wlasciwie to już kończę 8 tygodni z 12/13?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Najpierw przed winkiem zrób panel wątrobowy , pogubiłeś się na tym cyklu. Podstawowa zasada najpierw czytamy, o środkach od deski do deski , potem roważamy plusy i minusy, nie tylko suche arty ale także fora, polskie i zagraniczne na temat własnych odczuć samych użytkowników.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
No braku oczytania nie przeżyje
Ten progesteron jakoś mi specjalnie nie przeszkadza nie mniej cenie Wasze rady jak z nim zadziałać .
Skończę turę, zrobie badania plus panel i w zależności od wyniku po krótkiej przerwie od orali dodam winko i zobaczymy.
Wyniki wrzucę i wówczas mam nadzieje jak zawsze ktoś coś doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Panowie, będę miał pytanko o mostek i kolejny cykl(tren, bold, test), można w tym temacie kierować pytania czy nowy temat jest konieczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po co Ci nowy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Wiesz różnie tu bywa, ale liczę na pomoc:)
W skrócie:
Styczeń-Marzec była redukcja leciał sam prop 100mg e2d.
Od kwietnia do teraz cykl jak w temacie- turę już dawno skończyłem, poszło jej dużo:) ale wątroba po badaniach ok:) hepa leżała jak coś.
Teraz leci w sumie 750 mg cypa pon i czw + 250 deki pon i czw- te 750 mg testa można traktować jako po 500 po tam stężenie kuleje na pewno, ale nie ważne. Cabaser 1/4 week, exe po tabsie w dniu inikecji a pozostałe 1/2.
Planuje tak lecieć do grudnia/stycznia i wówczas chce wskoczyć na mostek a następnie redukcja.
Cykl na boldzie, trenie a i cypio.
Że to pierwszy kontakt z trenem to dlatego a, jak będzie znośnie później przeskoczę na e.- tren a - genesis.
Z założenia na boldku chce lecieć 9-11 miesięcy po 750mg-1g- genesis- leży już w zapasie trochę pora go wykorzystać.
Liczę na pomoc jak to ugryźć.



Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-09-03 11:59:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xT ,VLCD , fotorelacja

Następny temat

enan,boldek,cypio,deka,wino

WHEY premium