SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla średniaka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
prop 1-8 100mg E2d - od 1 do 8 tygodnia cyklu bijesz 100mg propionatu testosteronu co drugi dzień: pon., śr., pt., nd., wt., czw. itd. ew. pon., śr., pt. jak nie chcesz główkować kiedy ostatnio robiłeś strzała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Co do tej Omki i Propa to Propa uderzasz tak ze dwa dni po Omce i ciągniesz do końca a Omkę już kończysz. Łatwiej wtedy wejdziesz w odblok bo Prop trzyma ze dwa dni a Omka kilkanaście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
ok właśnie o to mi chodziło :)THOR828 sog poleciał. Sorry drRezio chciałem i dla Ciebie ale nie moge..?? Jestem zdecydowany na tego propa na100%,jeszcze tylko takie małe pytanie co ewentualnie można by było dać zamiast tej omki?? a czy zwyczajne białko z ostrovi mi wystarczy czy dorzucić coś do tego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Zamiast Omki można dać Enan (np. Prolo); Cypio, Inny Mix (Susta, Blend).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"a czy zwyczajne białko z ostrovi mi wystarczy czy dorzucić coś do tego ???"

a wiesz w ogóle jakie masz braki w diecie i ile białka z prochu musisz sypać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
Szczerze to nie wiem nigdy nie liczyłem kalori białek węglowodanów i tym podobnych,ale nie szamię odpadków jem naprawdę dużo wysokobiałkowych produktów kurczak,ryby,ryż,makarony itp..po za tym tyję coś około 1-2kg na miesiąc średnio. Ale widzę że tu każdy ostro patrzy na diętę i chyba będę musiał zacząć to wszystko ogarniać skoro tyle osób zwraaca na to uwagę.(tak se myślałem że białka nigdy za dużo Dzięki za radę.. A co z odblokowaniem sam clomid wystarzczy?? A cykl będzie się składał z 15propa i 15omki i tak se myślę może by tam gdzieś winko w połowie programu dorzucić???co myślicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"tak se myślałem że białka nigdy za dużo"

to źle myślałeś zresztą jak nie wiesz ile go jesz to skąd wiesz, że za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6900
Jak po metanie cie wysyfiło hehe to po tym co koledzy ci przepisali to za kilka tygodni bedziesz wygladał tragicznie
ale na pewno będziesz większy.
A tak od siebie dodam że cykl typowo masowy to meta i oma
zejscie z omy wbrew pozorom jest łatwiejsze niż z enantha czy propa
dodam jeszcze że te specyfiki kochaja białko i węgle a w teoim przypadku cynk będzie konieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71
Aras84 Widze,że amatorka to tu nie poszaleje:)Ogarne na dniach ile czego szamię w gramach i umieszcze w ankiecie!! A kolega mam nadzieje udzieli mi profesjonalnej porady dietetycznej:) co na odblok???????? Meta oma ok..Ale ja się będę trzymał z dala od niej.Nie wiem jak wbije kilka szotów to się okaże,napewno zdam relacje z tego cyklu.mam nadzieję że będzie git w razie W odstawie zabawki nic na siłe. Nie od razu Kraków zbudowano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po co Ci prop i oma skoro w omie jest prop?
czy sam clom starczy na odblok to już zależy od dawek i długości cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl typowo masowy a ujemny bilans kaloryczny..

Następny temat

serms s-4 , super rozwiazanie miedzy cyklami

WHEY premium