SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl bold cypek tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
TrueChaos



Przecież nikomu krzywdy nie robię ;)
Co ja na to poradzę że zawsze się potknę o jakieś cholerstwo na siłce :S

Zajrzyj na fora amerykańskie :) tam dopiero chłopaki jadą z towarem ;)

BTW Ta mini bomba to dla mojego kota = ^_^=



Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-10-01 11:36:18


Sobie robisz krzywde, bo to co do teraz uzyskales mogles spokojnie zrobic na sucho lub z lekkim podkladem z testa.
Co bedziesz wbijal za pol roku? skoro juz teraz wykorzystales bardzo mocne saa...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
To już druga strona medalu , wiem jak rosnę na samym teściu . Nic na to nie poradzę że chce coraz lepszych efektów .

insa i hgh ........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
TrueChaos
To już druga strona medalu , wiem jak rosnę na samym teściu . Nic na to nie poradzę że chce coraz lepszych efektów .

insa i hgh ........


Za dużo to raczej jeszcze nie wiesz, masz za krótki staż aby w pełni poznać swój organizm jak reaguje na np zmiany treningowe, rozkład makro itp.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Aleks
TrueChaos
To już druga strona medalu , wiem jak rosnę na samym teściu . Nic na to nie poradzę że chce coraz lepszych efektów .

insa i hgh ........


Za dużo to raczej jeszcze nie wiesz, masz za krótki staż aby w pełni poznać swój organizm jak reaguje na np zmiany treningowe, rozkład makro itp.


Cały czas się uczę ;) najważniejsze jest to że łapie mięso a nie fat , saidy udaje mi się ogarniać i jestem bardzo przyjazny dla otoczenia :D wiedzę teoretyczną czerpie książek , na necie według mnie jest dezinformacja :S
Poza tym wszystko testuje na sobie....... w sumie to innego wyjścia nie mam :( :S lol ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Ok, przyrostów oraz zdrowia Ci życzę
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Aleks
Ok, przyrostów oraz zdrowia Ci życzę


Dzięki i wzajemnie ;)

tylko że pytałem się o mini bombę dla mojego kota i nadal nie uzyskałem odpowiedzi ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jesli juz dales tren to do tego sam test w zupelnosci wystarczy.
Pozniej mozna dodac jeszcze masteron.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Aleks
Jesli juz dales tren to do tego sam test w zupelnosci wystarczy.
Pozniej mozna dodac jeszcze masteron.


Tak właśnie myślałem że coś przeoczyłem :)

125mg tren enan czwartek/niedziela nie będzie zamało ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Nie wiem czy jest sens bolda przerywać bodajże 7 tydzięń będzie już leciał aktualnie 600mg week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
TrueChaos


Tak właśnie myślałem że coś przeoczyłem :)

125mg tren enan czwartek/niedziela nie będzie zamało ??


Spokojnie wystarczy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom testosteronu w wieku 23 lat, prosze o pomoc

Następny temat

Jakie suple na cyklu z winem

WHEY premium