SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl a dieta keto

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Cześć. Od stycznia mam zdiagnozowaną cukrzycę typu 2. Od stycznia jestem na keto i już zleciało ponad 40kg. Chciałbym wejść na bombę ( prop ) ale mam kilka pytań.

1. Czy wysoka ilość tłuszczy spowolni efekty redukcji przy propie?
2. W ciągu dnia mam ok.30g ww . Czy będąc na bombie nie będzie to zbyt niska podaż ww?
3. Kardaryna jako dodatek do redukcji ? Biorę metformine 2x dziennie po 1000mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
@levelpl mnie załatwił covid i zamknięcie wszystkiego. Mieszkam w DE i tutaj restrykcje były niemiłosiernie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankieta działu
Dieta keto są zwolennicy i przeciwnicy dla.mnie osobiście ta dieta to pomyłka i może mieć zastosowanie jak tutaj tylko przy redu na saa przez jakieś niedługi czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Planuje mniej więcej redukcję 10-12 tygodni. Chce zgubić jeszcze z 10kg i dlatego chcę wrzucić propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
1. WIEK:31
2. WAGA:128
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:11
6. DIETA:
-białko:280g
-węglowodany:20-50g
-tłuszcz:150-200g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:prop+tren+t3
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:6 lat
11. POZIOM BF%: ok.15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tycia
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wszystko ok tylko nie wiem czy to gw nie będzie mieszać w glikemi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Moim zdaniem na poziomie amatorskim system dietetyczny, tym bardziej z SAA w tle, nie jest aż tak ważny. Mi np. keto nie służy bo zasypiam na stojąco, ale jak Tobie pasuje i są efekty to po wejściu na bombę nic się nie zmieni na gorsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
@lodzianin dlatego nie wiem czy nie wrzucić 50g we przed treningiem i brać GW.

@master u mnie właśnie odwrotnie. Poziom energii jest ciągle taki sam , czuje się lepiej niż na ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70554
Jam dlugo jesteś na keto? Ja wytrzymałem 3 miesiące samopoczucie fakt dobre Energi pełno siły na siłowni zero ale po 3 miesiącach jak mnie rozesłało to 2 tyg dojść do się ie nie moglem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jestem już rok na keto i jestem zadowolony. Energia jest na stałym poziomie ale na siłowni odczuwam spadki siły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 684 Napisanych postów 1113 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40538
Z tego co widzę to miałeś sporo nadwagi i prawdopodobnie to mogło spowodować wystąpienie cukrzycy. Fajna opcja jest ozempic jeśli budżet Cie puści. W rodzinie mam osobę która leczy się ozempickiem przy nadwadze i cukrzycy. Plus taki że nie trzeba z węgli rezygnować ale droga opcja nie ma co ukrywać.

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl po długiej przerwie

Następny temat

Zejście z Test Tren Mast na Test i Primo

WHEY premium