SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl a Plodnosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
czesto na cyklu ludzie strzelaja w trakcie uzywania hcg

zastanawia mnie jaki mechanizm odpowiada za to ze koksom bedac ON rodza sie dziewczynki w wikszosci przypadkow

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
To kara za grzechy.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
tzn jak facet jest podatny na gino to na bank ustrzeli coreczke

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nie mam gino ale mam core właśnie zrobiona ON.
Moznaby w ten sposob sterowac i regulowac statystyki demograficzne chociaż bab i tak jest juz chyba więcej niz mężczyzn,koorva zeby do drugiej seksmisji nuie doszlo

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
no no bad kobit przypada 6 na jednego chopa tzn ze juz nie bawem beda sie o nas bic kto to bedzie wszystko ruchał

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo będzie wiecej lesbijek

Zmieniony przez - dash1 w dniu 2009-06-16 14:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4100
Biorąc pod uwage ze teraz sie robi moda na pedałowanie (powinno ocenzurować bo za to teraz mozna bedzie stanac przed sądem ), to stosunek liczby kobiet do liczby mężczyzn zdeklarowanych przedstawia sie jeszcze lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
moda na "pedałowanie" lol,twierdzisz ze liczba gejów przez to wzrasta?pod wpływem "mody"? nie słyszalem o takim przypadku zeby ktoś nagle stał sie gejcuchem ale ch..tam wie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7961
odswierze, bo dzisiaj sie dowiedzialem, ze nie jestem bezplodny. moja mnie powiadomiala, ze jest na poczatku drugiego miesiaca. czyli miesiac po odbloku po
1-9 prop 120mg e2d
1-7 tren 80mg e2d
5-10 winko 40mg ed
zalalem forme, he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13668
tylko gratulować

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykrywalność Testosteronu Propionate Sogi!

Następny temat

pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium