SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl a Plodnosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
A jak jej dałeś na imie, Omena :D??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lodzianin
zdrowia dla coreczki... heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Łodzianin Rulez, i wszystko jasne, dzięki chłopaki. Ponoć jak się zrobi dziciaka po dobrej libacji alkoholowej to dziecko może mieć krótką pamięć, kłopoty z nauką etc-słyszeli coś o tym?.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
Mity. Ogolnie poki jest plodnosc to nie ma co sie przejmowac. Gorzej maja laski, one sobie juz nie moga na wszystko pozwolic. Swoja jakbym w ciazy spotkal z cmikiem to bym za***al
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Diablo, być może coś w tym jest, choć równie dobrze może być to zasługa picia alkoholu przez matkę w ciąży (podobnie rzecz ma się z paleniem tytoniu), wychowanie w patologicznej rodzinie.

Gdzieś widziałem ciekawe badania na ten temat, ale nie chce mi się szukać.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Co do do tej płodności podczas cyklu,to ostatnio przeprowadzono badania.Nie pamiętam dokładnie,ale 100 kolesiom podawano testosteron(nie podano rodzaju estru i ilości dawkowania) i wyszło,że w 1 na 100 przypadków doszło do zapłodnienia,natomiast u pozostałych zdolność do zapłodnienia ujawniła się po 6-ciu miesiącach.Nurtuje mnie ttylko jedno pytanie co zrobiono z tym jednym "przypadkowym" dzieckiem
diablosovWątpie,że po jednej większej libacji nasienie mogłoby w ten sposób oddziaływać na płód,natomiast wiem,że krew po takiej libacji jest dobra dla kobiet w ciąży Przynajmniej tak powiedzieli mojemu szwagrowi jak przyszedł do centrum krwiodawstwa na kacu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
no wiadomo...zdezynfekowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ja machnalem corunie w szczycie cyklu w tamtym roku.za 2miechy sie wykluwa.robilismy badania dziecko rozwija sie prawidlowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
ja bylem raz on raz off przez kilka lat ,staralem sie o dziecko przez trzy i nic , teraz bedac off juz trzeci rok idzie na swiat drugie dziecko i zaczalem uzywac gumy.......c
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykrywalność Testosteronu Propionate Sogi!

Następny temat

pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium