SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl PRO-SD Dragon Nutrition

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
PakerZbreslau
3 kapsy na dzień m-drolu? Raczej twoje bebechy tego nie przeżyją. Wielu twardzieli próbowało już. Ale twój wybór.



Moje przezyly 100tabs Mdrola+200tabs EPi w jednym cyklu i dobrze sie mają

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
moje dały rade 3 miesiace na winku 50mg ed :P ale staw barkowy dostal w p***e za to ;D

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem początkujący maksymalnie pojadę prosd na tym pierwszym cyklu 2 tabsy, żeby nie przesadzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zolo333
zrób przerwe po h-drolu tak jak masz napisane wyzej.I jak 50 mg dziennie i Cie robi to raczej nie jest hdrol.... Sd spokojnie mozesz dac caly cykl 2kapsy ed.....

wydaje mi się że to jednak h-drol, wcześniej o nim trochę czytałem i kopie tak jak powinien, ciśnienie skacze po nim, na treningu jest ostra pompa, a efekty zobaczymy na koniec cyklu, z przyjemnością podzielę się wynikiem i spostrzeżeniami z wami na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69233
ok.daj znac.Jakiej firmy masz tego h-drola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od CEL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metakreta
te wyniki siłowe cos lipne...

Mozesz dawkowac tak jak napisales, ale jednego kapsa raczej nie poczujesz. Startowałbym:
1-2 2kaps/ed
2-5(6) 3 kaps/ed

To nie ten mdrol co kiedys, ale tez klepie. Solo troche lipny pomysł, jak chcesz juz na ph leciec to dorzucilbym EPI

No i jak masz wrazliwe flaki to odradzalbym, niektorych te PH wynalazki kreca az miło. W moim przypadku z bebechami zawsze było ok :)

Zmieniony przez - metakreta w dniu 2013-05-02 16:13:48

A możesz mi powiedzieć jak rozpisał byś cykl na sd + epi? Z chęcią bym spróbował na 3 cykl takie połączenie. Akurat może być fajnie, teraz h-drol solo, następnie SD solo i 3 cykl SD+epi, akurat mam trzy liście klomidu więc damy radę :) czy sd z epi ma się zazębiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Powiem ci tak ze napewno potrzebowalbys 2 puszki epi. Zrob cykl narazie na SD zobacz jak ci siadzie, a pozniej bedzimey myslec ;) Moze sie na strzały zdecydujesz

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no ok :) strzały raczej odpadają za dużo zabawy, 3 lata temu wbijałem teścia i nie bardzo spodobała mi się ta zabawa to był pierwszy i ostatni raz na ssa :) A PH coraz częściej mają dobrą opinię, w dodatku to orale więc wystarczą dobre osłony, odblok i myślę, że kłopotów nie będzie, ceny jak na razie przystępne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Ale jednak toksyny straszne i nie wiadomo co tam jest do końca. W kazdym razie ja swojego czasu tez lecialem tylko na oralach i PH i SAA bo sie igły bałem, ale teraz juz wszystko leci hehe xD

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren- alchemia, GP czy King?

Następny temat

Maxpro mx-197

WHEY premium