SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dragon Nutrition

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Witam kilku z was pewnie pamięta że od kwietnia odstawiłem SAA i przeszedłem na PH a dokładnie Pro Sd Prawdę mówiąc bez testosteronu jest źle bo ja po prostu musze wbijać ,no ale ten cykl zrobię na solo bo chce zobaczyć jak działa

Profilaktyka
lakcid 1apm.
heparegen 2tab.
acard 1tab
gastro control (jak zgagi łapią)
verdin complexx (na brak apetytu)
citrosept 1ml (pro zdrowotnieu)
ibuprom max 2x1tab (jak głowa boli)
vit D 1tab.
controloc 20 1tab.

No i teraz tak pierwszy tydzień 0-zero efektu więc napisałem pytanie do dragon nutrition (odpowiedz w kilka minut dostałem) czy to opakowanie jest takie jak być powinno bo nigdzie na necie nie ma takiego a dragon z allegro może wiele pisać i wam też sprzedawać lipe

Dziś leci 2-gi tydz. a dokładnie jego 5 dzień efekty w te 5 dni są masakryczne (opinia kolegi k***a na tym to polega) wielki + dla tego środka

angielski znam ledwo ledwo z czasów szkoły więc nie wiem czy napisałem maila poprawnie (znam inne języki)

Tak sobie napisałem ten temat







Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-04-12 18:08:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
pit81
nie jestem pewien na 100% czy to wina pro sd jak do tej pory nie sprawdzałem ciśnienia a zmienna pogoda też może mieć wpływ, mało sypiam bo pracuje w nocy a w dzień nie chce mi się spać, wstaje po 4-5 godzinach
Arkus P
Broń boże nie chce nikogo przekonywać że PRO SD jest super środkiem To środek dla zaawansowanych i miejcie to na względzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
i zabawki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
profilaktyka fajnie wygląda można dać jeszcze lecetynę w profiaktyce na cholesterol i kompleks witamin ,ogólnie schemat ok

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Ciekawe, daj zna jak skonczysz. Jak bralem M1T tez mialem opoznienie. Czuc zaczalem w drugim tygodniu, a petarda byla w 3cim. Coz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69309
jaka dawka leci?? i jak dlugo bedze to szlo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
1 tydz 20mg
2 tydz 30mg
3 tydz 30mg
4 tydz 30mg

Po robie 2 tygodnie przerwy gdzie zaczynam bic suste w dawce 250mg c7d w 3-cim tygodniu wchodze na pro sd + testosteron w dawce od 500mg a pro sd tak jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Też myślałem o PRO SD, ale wkońcu zdecydoweałem się na m,ete inj. Informuj o efektach, to może się skusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
3-ci tydzień dokładnie jego 5 dzień

1 tydz 20mg
2 tydz 30mg
3 tydz 30mg (20mg poszło nie dałem rady)
4 tydz 30mg (pewnie też zostane na 20mg)

Pierwsze od czego zaczne to libido na + dziwne bo opinie są raczej odwrotne a ja budze sie na twardej pale jak po teściu, pompa jest dość odczuwalna, apetyt przy 3cap mizerny a przy 2cap bardzo mocny czasami dokucza, cukier leci bo czuje, ból glowy jak jest to boli tył glowy czyli ta część odpowiedzialna za życie, potliwość zmniejszyła sie,agresja czy bóle flaków nie wystąpiły, siła chyba poszła w treningu nie zmieniłem nic tylko to że dodaje 1serie dodatkowo do cwiczeń, samopoczucie raz dobre raz złe Jeśli chodzi o przyrosty to czy to jest Ważne ? wiem że nie zabłądzę! Już dawno towar wciągnął mnie w nurt dla tego mam zasady i nie lamie ich za ch**, silny charakter i silna psychika to nie seans to jest k***a ulica Czasem lepiej jest milczeć, milczenie to złoto bądź wielki albo będziesz mieć kłopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile clomidu po 6 miesiącach teścia

Następny temat

Na temat .

WHEY premium