SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Lato 2014

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
powinno wystarczyć do tego lecytyna podczas cyklu\

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
co do braku apetytu na węgle to pewnie sie przeładowałeś i insulina sie zablokowała trzeba ciąć aż poczujesz głud i wtedy powoli zwiększać do nastempnego razu i wtedy znowu ciąć i tak w kółko nieda sie robić masy bez końca czasem trzeba trohe odpuścić wtedy bendzie stały postemp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ostatnim czasie udało mi się zrobić progres, pewnie za sprawą antka, ale niestety moje kolana znów dają znać o sobie (w przeszłości uszkodzona łąkotka, naderwana wiązadła) Na trzy tyg odpuściłem sobie trening nóg i zastanawiam sobie jak dalej ćwiczyć te nogi, bo planuje pierwszy trening po przerwie? Czy trening z większą ilością powtórzeń na małych ciężarach da dobre rezultaty? Może ma ktoś podobne doświadczenia, więc proszę o wskazówki

Zmieniony przez - Koper22 w dniu 2014-01-15 16:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Napiszę tak, przy każdych przysiadach klasycznych (sztanga z tyłu) wykonywanych, czy to płycej, czy głębiej, czułem bardzo mocno ból w kolanach. Ostatnio zacząłem robić fronty, oczywiście z mniejszym ciężarem i jest oki. Do tego wyprosty i syzyfki i można fajnie przećwiczyć czwórki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Fronty wymuszają lepszą technikę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Zgadza się, choć akurat myślę, że i klasyczne robiłem w miarę poprawnie. Ale różnica spora jeśli chodzi o samopoczucie kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuję, dzięki panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dawkować heparegen po 3 tyg na anapolonie? Badań niestety nie robiłem, bo pracowałem na pierwsze zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nie wiem jak p antku, ale ja zazwyczaj dawałem tak jak na ulotce. Zazwyczaj (jeśli dobrze pamiętam) to było 3-4 tabletek ed. I zawsze było git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak zrobię, początkowo 4 tab. potem po dwie W następnym tyg zrobię badania więc będę miał podgląd na stan wątroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Żelki, cukier, kilo krowy - takie tutaj są rozmowy! [SPAM]

Następny temat

Szybkie pyt białko na cyklu

WHEY premium