SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl CP potem co?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam kupilem sobie CP 650g biore go nie zalecana dawke na produkcie pisze rano 3,5 miarki i po treningi 3,5miarki zachowac odstep conajmniej 8godzin
ale ja chodze na silownie 2 razy w tygodniu rano a 3razy wieczorem bo szkola wiedz biore tak
CP 3,5 miarki przed treningiem 30minut i po treningu zaraz i za 30minut jem :) chyba dobrze biore juz tak keidys bralem
ten CP starcza mi na nie caly miech potem dalej chce kupic 2 puche CP albo 650 albo 450 i co do tego? chce gainera GainBolic 6000 4kg
albo MASS XXL
co o tym sadzicie?
teraz nie kupilem bo brak kasy ale za meich bedzie wiedz doradzcie mi cos
aha i jak brac ten gainer z cp bo nie mam pojecia po treningu czy przed cp a po gainer czy cp rano i przed treningiem a gainer po prosze o porady daje sogi
pozdrawiam [][]=====[][]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
dawkowanie ok.
bralbym mass xxl i po treningu pil.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ktos dopisze cos?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomgo1990 witaminy mam w domu takie jak c i b :D wiedz mi nie trzeba wiecej
ale powiedz mi jak to mam brac? bo normalnie biore CP przed i po treningu a jak kupie gainer to jak mam to wszystko potem brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Zazwyczaj do CP preferuje dokupic Mono/Jabłko lub od razu 2 puchy CP no ale pisałeś ze dokupisz więc git.

Dałbym tak...
DT: Przed trenem 1,5porcji i po trenie 1,5porcji.
DNT: Rano 1,5 porcji.

Gainer jak wiesz to jedzenie w proszku szamiesz jak nie masz czasu na posiłek... więc wiesz raczej sam musisz wiedzieć kiedy Ci brakuje posiłku i wtedy zastępuj go gainerem.

Zmieniony przez - Tomgo1990 w dniu 2010-10-09 01:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie ja jade na mase i mam nadwyzke kaloryczna nei mam pelnej diety i chcialem wziasc gainera aby uzupelnic braki w diecie i cell pumpa jako kreatyne na cp zalecana porcja jest 3,5 miarki na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
No i git więc bierz Gainera jak bd Ci brakowało kalorii w ciągu dnia.

No tak 3,5 miarki to z tego co pamiętam jedna porcja czyli 9g, a w niej tylko 4g krety dlatego dałbym troche więcej z 11g żeby było 5g kreatyny w porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha no jakos tak 9gram wychodzi czyli zrobie tak biore 3,5lyzeczki 9gram cp a bede bral z gainerem 4lyzeczki albo 4,5 to juz jakies 10/11 cos kolo tego i cp rano po obudzeniu przed sniadaniem 30min i przed treningiem 30min po treningu gainer zalecana dawke czy zwiekszyc?
aha no i problem w pon i wtorek ide na silownie o 11rano wiedz wezme przed i po treningu tez a gainer wieczorem jak wracam z budy? to pon wt sroda czw cwicze ok 17 wiedz nie ebdzie problemu piatek tak samo jak pon czy wt nie dam rady miec tych samych godzin co tydzien w silowni nie stety ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm tak sobie pomyslalem zamiast kupowac tego gainera i zastanawiac sie co z czym brac to moze dokupie sobie bezposrednie produkty zywieniowe w sklepie? brakuje mi wegli bialko witaminki i inne nie ma problemu bardziej wegle
chyba zaczne wcinac slonecznik z miodem albo robic jakies batoniki :D
no bo kazdy wie ze gainer to gowno lepsza porzadna dieta ;/
wiem ze jestem nie zdecydowany jak baba w sklepie :D ale soz sory nie umiem edytowac posta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy dodatek do gainera 30%

Następny temat

Najlepsze dawkowanie ?

WHEY premium