SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 200 metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

75

Wzrost

183

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

55

Obwód talii

85

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 200g/węgle 440g/tłuszcze 70g - na czas diety podbiję jeszcze

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

100 tabsów metki

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tygodniu typowy na masę

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

około 10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia (ekto)

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

niee

PPM (podstawowa przemiana materii)

wolna przemiana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
tak tylko mam problem bo nigdy nie robilem a w robocie mam samych w wieku moich starszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
czyli myslicie ze propek przez 6 tyg by dal rade nawet w malej dawce? teraz po metce 7kg poszlo ale z magnumem bialkiem bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
zastrzyki prosta sprawa, jest w dziale opis, poszukaj i sprubój prop to krótki estr jego czas półtrwania to maks3 dni i jak coś pujdzie nie tak to możesz szybko odstawić, i kiedy ostatnio była ta metka ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
jeszcze na tydzien mi zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
najlepiej zrobić przerwe i mały odblok i po jakimś czasie wejść na drugą bombę albo mostek i jazda z propem, choć może i teraz by można było przybić ale to niech rozpiszą bardziej doświadczeni, bo jednak na 1 cykl to jeden środek zejście cyklu i planowanie drugiego tak z 2 miechy przerwy dobrze zrobić by drugi cykl dobrze wszedł

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
planowalem od poczatku lutego to 7 tyg przerwy a do tego czsu creatinke mono FA. jakiego propa bys polecil ? czyli jesli 100 c2d to okolo 25 zastrz bedzie potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Prop to tak 8 tygodni minimum. Ale jak chcesz pogadać o cyklu dla siebie to załóż własny temat i wstaw ankietę działu. Takie wymogi.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
ok dzieki. o nowym cyklu to pod koniec roku. teraz chodzi mi o to co wziasc na koniec cyklu z tej metki. zakupilem juz FA xtreme ceatine, bcaa shock therapy , carbo oraz easy gainmass i magnum 8000 clomid bede mial jutro jedno opakowanie tylko jak to polaczyc zeby sensownie wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Clomid wal 12h po ostatniej tab mety, reszte wg opisu na opakowaniu. Bcaa wal na noc, a Carbo tak do 2h przed treningiem ewentualnie po treningu na silowni by wypelnic czyms brzuch przed glownym posilkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok.

Następny temat

meta wino ??

WHEY premium