SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl: Pomoc i Ocena.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
A co do celu cyklu to chce złapać mase ale nie chce sie zabardzo zalać czyli moze byc 50/50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Masz diete? bo bez niej szkoda kasy na taki stuff.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Jeszcze jedno.. Bo zapewne składales suple według celu cyklu;)
Tak dokłaniej chce złapać mase.. Ale, zeby sie zabardzo nie zalac czyli lekki nadmiar moze byc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Mam Diete.. tyle, ze narazie sie zaniedbałem i mialem długą przerwe;) Dlatego chce zrobic jakis porzadny cykl, zeby odrobic straty.
Z tego co pamiętam na diecie miałem jakis 1kg+(na miesiąc)
Niestety diety ci teraz nie wyśle bo nie mam na tym kompie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok spoko wazne ze jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Najlepiej by było jak byś mógl mi wybrać suple z: http://allegro.pl/sklep/4165593_musclepower-odzywki-i-suplementy?shop_id=4165593&page_id=0&page_id=0&category=19655
Bo mam rabat 10% + Gratisy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Zakaz wklejania linkow z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Nie rozumiem czegos na tym forum... Wszyscy odradzaja brania glutaminy bo 'nie dziala'. Natomiast kazdy zawodowiec w swojej suplementacji ma glutamine. Nie sądze zeby ją brali jakby naprawde nie działała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Było miliony dyskusji na ten temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
rozumiem, czytałem, ale jak wytłumaczysz fakt, że kazdy zawodowiec przyjmuje glutamine? Chyba oni mają duzo bardziej zaufane źródła informacji niż ludzie na tym forum, wiedze również mają większą niż my... Skoro oni to biorą to muszą być jakies korzystne storny ze stosowania jej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko komplex ~150PLN, co polecacie?

Następny temat

Redukcja, spalacze - pomożcie

WHEY premium