SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl: Pomoc i Ocena.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9666
Dieta? Jestem dość aktywny i mam bardzo szybka przemiane materii.. Wiec szybko trace;/

wiec najpierw dobrze ci radze idz do dzialu odzywianie i tam cos na to poradza
wiec pomysl skoro wszystko tracisz po co ci kupowanie odzywek zebys jednego miesiaca przytyl 2-4kg a po miesiacu wszystko wyparowalo?
dobiora ci dietke a pozniej polaczysz to z odpowiednimi suplami i bedzie git
z mojej strony jesli mial byc juz diete to polecam ci:
Bcaa xplode przed i po treningu jak masz duzo to mozesz dac jeszcze przed snem
Kreatyna CLOUT MAN
Booster meso daruj sobie w tym wieku naprawde dobrze ci radze
kup TAURUNE dodaj do kawy plus ARGININA plus np jak juz chcesz zaszalec to JACKED do tego tez ma geramine ale w mniejszych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Wciąż powtarzam, ze ja chce tu porady co do cyklu, a nie co do diety.. Oczywiście będzie zmieniona.
Suple o których piszesz to bardziej juz bym wzioł na dni regeneracyjne juz po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
A jeśli chodzi o meso to w razie jakis komplikacji czy skutków ubocznych mozna zmniejszyc dawke.. nic sie nie zmarnuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Więc gainer ci spadków nie zminimalizuje ;p i odżywki to nie koks tragicznich spadków nie ma ;) ale jeśli się tak upierasz to możesz sobie kupić tego mutanta z pvl 7.2kg(znajomi go chwalą) białka 2.2kg w zupełności powinno wystarczyć przy 2 porcjach dziennie. Co do mono nie jest potrzebne ale jeśli już mono z olimpa(tanie i dobre)
i 4 kaps rano na cczo w dni treningowe i nietreningowe, Carbo oczywiście możesz zamienić na jakie chcesz to wedle własnych upodobań ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Chodzi mi bardziej o spadki siłowe po odstawieniu kreatyny;)
Czyli gdybym kupil troche tego mono to brac ze stormem na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
nie.
mono rano storm po treningu
a w dzien bez treningu mono rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Hm.. Czyli mało opłacalne bo Storma i tak mi powinno starczyc na cały cykl przyjmujac 2x Dziennie.
I z jakiej firmy polecacie dobre, a nie drogie AAKG? Czy wystarczy samo Aero2 Albo AAKG z Treca bo ma jabłczan cytruliny, wtedy bym zakupił (240kaps).
I Czy to sie wogóle opłaca
I Jakie Amino polecacie po cyklu


Zmieniony przez - Nestaa w dniu 2010-09-17 13:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
zerknij w moj profil
i poszukaj.
wszystko bylo omawiane.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Mi chodzi o ogólne produkty.. A nie z Oferty SFD ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
no a co tam masz?
nikt innych nie poleca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko komplex ~150PLN, co polecacie?

Następny temat

Redukcja, spalacze - pomożcie

WHEY premium