SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia na plecy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
ronnie nie ma to sensu martwy to najcięższe i trudne ćw wiec powinno sie je robic na max rozgrzanych miesniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale mącisz. Na pewno po wiośle i podciąganiu oraz pozostałych ćwiczeniach mięśnie będą "rozgrzane".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Martwy na koniec? To chyba jakieś nieporozumienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Marian jaki jest Twój CR dla 5 powt w martwym ciągu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Ja robię martwy na końcu, potem robie 2 cw kapturów i na koniec prostowniki. Ilosc ruchów zależy od tego co chcę się osiągnąć, ogólnie lepiej robic 12/10/8/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak? Ogólnie wytłumacz dlaczego. I odpowiedz na moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Bardzo mnie ciekawi Twoja argumentacja marian,skąd Ty bierzesz te swoje teorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Ogólnie dlatego że po 3 ćw poprzednich jakie zrobie czyli po 12 seriach, czuję się na tyle rozgrzany i przygotowany żeby podejść do do ciężaru np 120kg i spokojnie sobie 10 ruchów zrobic, oczywiście po uprzednie rozgrzewce, 1 seria 10 ruchów 90kg. Niektórzy może wolą robic martwy jak 1cw jak bym nie polecał po prostu wydaję mi sie że lepiej czuję mieśnie i mam kontrolę na ruchem jak jestem rozgrzany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Taaa... Tobie się coś tam wydaje, ja natomiast wiem że do martwego ciągu potrzebne mi są mięśnie w pełni zaktywowane ale wypoczęte a zasoby energetyczne organizmu nietknięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
Może to i sposób, jak tak robię chyba kwestia przyzwyczajenia, ale jak widzę po twoich osiągach 250kg to może tez zrobię jako 2 ćw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przy FBW

Następny temat

Obwody zatrzymały się...korekta treningu/diety

WHEY premium