SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos podobnego do 1.M.R

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Chodzi mi o produkt podobny w dzialaniu do 1.m.r wersja z 1,3 , jak wiadomo juz ta wersje wycofali a ta nowa to kompletna lipa a nowa ciezko zdobyc jak juz jest to cena dosyc spora no chyba ze ktos ma linka do dobrej ceny to prosilbym o pw , jak myslicie co bym mogl wybrac chodzi o dobre pobudzenie i pompe .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
testosterone.pl , ale wiesz na poczatku bylo wszystko normalnie mam juz mniejsza polowe puchy ale teraz to juz ktorys trening z rzedu tak ch**ove uczucie na maxa brzuch wydety po jakims czasie mija dopiero

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2012-02-07 22:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402665
pytałes moze chłopaków na b-f? moze maja jeszcze te wersje z 1.3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
na allegro jest ale 150zl troche nie oplacalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402665
a na body factory pytałes? tam chłoaki sprowadzaja suple z us

zerknij na @

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-07 18:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234914
nox od doriana podobny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
hemo rage u.c
napalm MW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3354
Mesomorph z 1.3d też dobrze kosi

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234914
ale sporo mocniejszy patrzac na jedna porcje obu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
j.w nemo rage wymiata

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Myslalem wlasnie o tym hemo rage , ale wiekszosc bardzo na smak narzeka a nie chce zebym mial efekt polknietej cegly w brzuchu na treniningu bo bedzie lipa , chyba jednak skusze sie na 1.m.r po wiekszej cenie bo nic konkretniejszego nie widze , nox doriana srednio na mnie dzialal , mialem probke 1.m.r w z 1,3 i jest kosa , co dziwne to ostatnio jak walne po tren whey isolate scitecu to kompletnie mi sie osiada na zoladku i az juz stalem przy kiblu i myslalem ze bedzie bełt nie wiem co to sie dzieje juz ktorys raz z kolei tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234914
gdzie kupiles?
wlasnie ostatnio podejrzanie tanio smiga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mogę brać odżywki?

Następny temat

Klata na lato! Czyli kolejny cykl

WHEY premium